Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до Андроид 7.0
#51

Излагат се от Сони....
Цитирай
Аксесоари
#52

Ей, големи сте!Все Сони ви е криво! Нищо че почти всички марки сряха ъпдейта и някои даже пуснаха даунгрейд, ма те Сони са смотани,един ъпдейт не могат да пуснат....

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай
#53

(2017-01-31, 10:55:45)ipi78 написа:  Нищо че почти всички марки сряха ъпдейта и някои даже пуснаха даунгрейд,

Кои са тия "почти всички марки"? Никъде такова не съм прочел. Това си е проблем със Сони софтуера. Що новите модели, XA, XZи т.н. го нямат тоя проблем? Даунгрейд, официялно не може да се прави.
PS: Почти всички знаем, че софтуера на камерата им е проблемен. Виж например топ модела на самсунг, ползва камерите на SONY, обаче прави по-хубави снимки. А нашите, не чак-толкова.
Цитирай
#54

По принцип Samsung и HTC го стопираха за известно време.
Цитирай
#55

Да, но и Samsung и HTC вече го пуснаха. LG за G5 също отдавна го пусна. Иначе аз съм доволен от шестицата и даже се замислям да не актуализирам до 7 в първия месец, докато не се уверя, че всичко работи нормално. Smile
Цитирай
#56

Samsung, HTC, LG пуснаха за актуалния си модел
Z5 не е такъв
SONY пуснаха за XZ и X Performance
Цитирай
#57

HTC пуснаха и за One M9.
Цитирай
#58

За какво се борите?!

Ще ви ъпдейтнат устройствата с хубав и стабилен софтуер.

А сега изпийте по една бира в работно време.
Цитирай
#59

много странно преди 2 дни ми излезна на пс-то че имам ъпдейт ,но не го пуснах защото нямам време.. от вчера ми излиза на телефона че имам Ъпдейт ,но сега като го вързах с пс-то там казва че съм с последния.. На телефона обаче си имам съобщение за ъпдейт и се чудя какво да правя Smile Дали да рискувам да го пусна от телефона или да зачакам малко...
Z5P

Sony Ericsson k850I --> Sony Xperia P ------> Sony Xperia Z1 ----> Sony Xperia Z5 Premium ----> Samsung S10 
Цитирай
#60

Има ъпдейт на самата обновяваща програма
И при мен излезе днес на телефона
Цитирай
#61

(2017-02-05, 12:07:11)Sev написа:  Има ъпдейт на самата обновяваща програма
И при мен излезе днес на телефона
Така е, на мен ми излезе преди 5 дни.

Sent from my E6653 using Tapatalk
Цитирай
#62

даа така се оказа.. явно това на пс-то е бил ъдейта който се е появил но са го спряли, а другото е съвпадение

Sony Ericsson k850I --> Sony Xperia P ------> Sony Xperia Z1 ----> Sony Xperia Z5 Premium ----> Samsung S10 
Цитирай
#63

На мен също ми излезе и автоматично ми се актуализира.. Каква е тъз актуализация, какво представлява?
Цитирай
#64

Може би е свързано с предстоящата актуализация до 7
Цитирай
#65

Ами аз съм със 7.0 от преди да го спрат и също го получих този ъпдейт предните дни. Нещо централно по различно не виждам.

Интересно ми е когато пуснат ъпдейта за тези които не са го получили още, какво точно ще получат тези които го инсталираха преди да го спрат...

Sony Xperia T  LT30p --> Sony Xperia Z5 Dual--> Sony Xperia 5 ii
Цитирай
#66

Тези които го имат, също ще имат нов ъпдейт
Цитирай
#67

Е стига ве.. В xperiachek гледам пускат все повече нови ъпдейти на Xz,X compact, E5 т.н, а за нас няма да пуснат или там да опраат бъгнатите работи. Егати работата..
Цитирай
#68

E5 получава съвсем друг ъпдейт
А XZ, X Perf, X Compact са по-актуални от Z5
...Както беше писано по-горе, никой производител не е пуснал 7 за модел от такъв тип
Цитирай
#69

(2017-02-07, 00:28:21)Pacogamer написа:  Е стига ве.. В xperiachek гледам пускат все повече нови ъпдейти на Xz,X compact, E5 т.н, а за нас няма да пуснат или там да опраат бъгнатите работи. Егати работата..

HTC пусна за One M9. Но както казах, аз съм доволен от 6 и не бързам за 7. Smile
Цитирай
#70

Пуснаха ъпдейт за Z5 Dual !
Цитирай
#71

пуснаха за всички региони и модели, обхванати от първия проблемен ъпдейт
в xpericheck.com не е напълно актуално към момента, но с xperiafirm всичко се вижда и може да се сваля
Цитирай
#72

Най-накрая.. Надявам се да се подобри живота на батерията ми.
Цитирай
#73

Стига с тия батерий бре хора,това го слушам от андроид 1,не разбрахте ли че батерията се харчи според стила на ползване,за 5 часа стопих 70% от батерията

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#74

Хора баси свалянето на ъпдейт... почнах го в първия сет на мача на Григор... още е на средата някъде ....
Все съм свалял неща от интернет но това е хипер бавно... На няколко пъти забравям че свалям нещо ....

Sony Xperia T  LT30p --> Sony Xperia Z5 Dual--> Sony Xperia 5 ii
Цитирай
#75

Пуснат ли е за Z5Compact?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)