Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до Андроид 7.0
#76

Да, но все още само за Австралия и Русия
Цитирай
Аксесоари
#77

http://developer.sonymobile.com/download...droid-7-1/

Z5 семейството липсва, т.е. 7.0 ще е най-вероятно последният официален ъпдейт за тези телефони, което прави по-малко от година и половина официална поддръжка.

Между другото, последният ъпдейт, който уж фиксваше бъговете от първоначалния роул-аут на 7.0, е пълна боза, звукът е по-нисък и по-силно се чува от единия спикър, а от другия по-слабо. Bu
Цитирай
#78

Това което даде @milanelо какво е?
Цитирай
#79

Тук пише, че е експериментално за посочените телефони
Иначе и за Z5 , както и за други си пише че се ползват същите като при 6

http://developer.sonymobile.com/open-dev...resources/

Не го бива ъпдейта от гледна точка на консумация на енергия
Цитирай
#80

За да се получи реалната консумация, трябва да минат поне няколко дни след ъпдейта. Има сума ти процеси, който трябва да си се нагласят според ползването, и чак тогава да се отсъжда.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#81

Кога ще дойде най- накрая ъпдейта до 7.0 за нас?
Цитирай
#82

Мина седмица
Не става
...И като гледам разпространението не продължава

от днес започнаха да пускат нови региони
явно според SONY, ъпдейта е ок
Цитирай
#83

Днес го получих през xperia companion самоче телефона ми е от ирландия и като регион днес го пуснаха
Цитирай
#84

Пуснаха за М-Тел
Цитирай
#85

държи се добре забелязах че е по бърз и не загрява така много
Цитирай
#86

Гледам, че пуснаха за доста региони ъпдейта.. За orange кога ли ще го пуснат?
Цитирай
#87

Да споделя някои промени в новия Android. От няколко дни съм с него, като цяло е добре, с две неща бият на очи:
Първо, когато приплъзна надолу и активирам мобилните данни, вместо да се пуснат веднага, се появява ново прозорче с използваните данни до момента, от което отново трябва да се натисне включване на данните. Т.е, удължава се кликането, вместо веднъж както беше, сега трябва няколко пъти, което е дразнещо. Същото важи и за спирането. Wifi е същата работа.
Променена е и иконката за мрежата, когато интернета е спрян - сега там има един Хикс, който буди асоциации с индикация за липса на мрежа, но уви. Просто е странно да го виждаш винаги да стои там, когато си без нет.

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай
#88

Вчера през компа имаше, ама аз нямах време, и днес вече няма ъпдейт!? Моя телефон е Вивакомски.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#89

Виваком са с СЕ1
Ъпдейт за тях не е излизал
била е грешна нотификация сигурно
Цитирай
#90

И аз съм със CE1 и няма никой.
Цитирай
#91

Аз съм на Orange.
Edit; Пуснаха за още страни.. Няма ли намерение Orange Pl да пусне нуга ъпдейт...  Какво означава FTF файл??
Цитирай
#92

Пуснаха нова версия
.378
Плюс .376 за СЕ1 и Теленор за компакт
Цитирай
#93

Аз съм СЕ1 и Теленор, но нямам ъпдейт. Или поне го нямам ОТА.

Изпратено от моят E5823 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#94

@Pacogamer, FTF е формата и разширението на файла с фърмуера за телефона.
Този тип файл, FTF ( стоков софтуер), се флашва към телефона посредством програмата Флаштул.
Това (този файл), може да съдържа предходна версия на Андроид, текуща или съвсем нова актуализация, като тези, които се пускат за сваляне към потребители, които са по-нетърпеливи да изчакат да получат тяхната конкретна актуализация на софтуера в случая.

@SXS, Да, обикновено повечето актуализации се освобождават първо за инсталиране през компютър Sony Pc Companion, вече Xperia Companion, а след известен период от време, биват евентуално освободени и за инсталиране през телефона (OTA).

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#95

В момента свалям ъпдейта през компаниона... :-o
Цитирай
#96

И аз се мъча да правя същото, но вече повече от 45 мин.ужким се сваля, а нищо не се случва. Колко време би трябвало да отнеме даунлоада?

Изпратено от моят E5823 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#97

(2017-02-20, 19:45:17)SXS написа:  И аз се мъча да правя същото, но вече повече от 45 мин.ужким се сваля, а нищо не се случва. Колко време би трябвало да отнеме даунлоада?

Изпратено от моят E5823 с помощта на Tapatalk

При мен се сваля супер дълго време. Сигурно час и половина ако не и повече ...
Самата инсталация после беше в пъти по кратка.

Като цяло далеч не съм впечатлен от 7.0

Sony Xperia T  LT30p --> Sony Xperia Z5 Dual--> Sony Xperia 5 ii
Цитирай
#98

Z5 Compact от Виваком. Обнових през Xperia Companion. Цялата процедура ми отне около половин час. Много съм доволен от ъпдейта по отношение на персонализация. За другото още е рано да дам мнение. Никога съм нямал каквито и да е проблеми и преди, батерията ми държеше 3-4 дена при сравнително малко ползване, пък и игри не играя.

Ще имаме ли ъпдейт до 7.1?
Цитирай
#99

Compact Vivacom.
Току що проверих и се закачи. Преди 2 часа нямаше. Да видим...

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Преди малко ъпдейтнах компакта. Изписвам ми постоянно nfs service full. Сега ще го боря.
Ps оправих го като спрях процеса, изчистих кеша и рестартирах апарата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)