Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до Андроид 7.0

Ъпдейтнах до 7.0 с версия на компилация 32.3.А.0.376 Z5 premium от технополис,през телефона се ъпдейтна

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
Аксесоари

И аз колеги, преди малко я инсталирах, все още нямам проблеми, най-много ще ме зарадва да удължим живота на батерията, но все пак зависи от експлоатацията. Поздрави и хубав ден, колеги!

Изпратено от моят E6653 с помощта на Tapatalk

sometimes the smallest things are the biggest...
Цитирай

Аз още чакам.....
Цитирай

И аз ъпдейтнах но започна да звъни много слабо

Изпратено от моят E6653 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Днес сутринта от Мтел, стана доста бързо, мисля че е доста добре, единствено телефонния указател ме притеснява ама като свикнеш и забравяш старото!

Изпратено от моят E6653 с помощта на Tapatalk
Цитирай

След ъпдейта при звънене първата секунда се чува нормално и след това намалява звука. Някой друг има ли този проблем?

Изпратено от моят E6653 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Дойде и за Z5 на Теленор

Samsung Galaxy S20+
Цитирай

Е ба го, с тоя ъпдейт музиката през слушалките мибе по-силна и по-качествена. Освен това като свалям нотификейшън бар-а нямам проблем ,за разлика от 6цата.
Цитирай

Аз се мъча от 2 часа да го сваля с това ново бъгаво приложение на Сони Xperia Comapnion безуспешно, сега пуснах през WiFi директно на тела, че ми писна да се занимавам! И без това телефоа ми ПАК е за сервиз, да видим поне как ще се държи с този ъпдейт преди да го дам.

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай

Теленор z5compact. 7 държи се отлично,по бавно избистря снимката,визуална разлика в някои настройки,но като цяло разлика няма с предшествения андроид.
Цитирай

Z5 Premium CE1 получи ъпдеита, по тихо звъни, но иначе работи една идея по-добре и батерията държи повече.
Цитирай

Странно, за Z5 Premium CE1 в сайта още не са обновили, че има ъпдейт. Иначе през XperiFirm го показва Smile

[Изображение: attachment.php?aid=15694]


Прикачени файлове Миниатюри
   

#TeamPixel
Цитирай

Сайта от седмица не е в час
Цитирай

Offtopic В час е. Днес ми показа новият ъпдейт за XZ.

#TeamPixel
Цитирай

Съвпадение при теб
Иначе има региони които са пуснати, а в сайта липсват
Цитирай

На някой да му се е оправила силата на звънене след инсталация на 7 версия? Много слабо звъни на Z5C.
Цитирай

При мен на Z5 също много слабо звъни,някой вече да се е справил с проблема?
Цитирай

Ари ве как при мен още няма ъпдейт, майка му Стара...
Цитирай

при мен не се е променило звъненето
по принцип ползвам усилване на силата на звънене
Цитирай

Не проумявам, защо се местят едни функции от Андроид на Андроид. Днес го инсталирах и на петата минута след това съжалих.
Ето с какво са свързани недоволствата ми:
1. Тоя хикс отгоре на мрежата явно е да се стимулират хората да ползват мобилен нет. Асоциацията, че нямаш мрежа е подвеждаща
2. В списъка с повикванията са махнали отгоре лентата с най-често използвани, която ползвах много и сега ми е супер куцо.
3. В списъка с повикване като цъкнеш на номера не започва да набира директно, а отваря три реда надолу - изпращане на съобщение и преглед на контакта. Ако цъкнеш иконата вляво ти отваря контакта, а за да набереш ти се пада най-вдясно на слушалката. Е да бе ама аз обикновено боравя с лявата ръка и не ми е толкова дълъг палеца.
4. Имаме вече изведена отделна икона в приложения за Контакти в лилаво. Там е сложено персонализирането кои контакти да се виждат, импортиране,експортиране и други. В стандартния списък вдясно на списъка с повиквания няма почти никакви настройки. Махнали са вдясно лентата с буквите от азбуката и са набухали вляво няакви големи азбучни.
5. Батерията си замина след ъпдейта за отрицателно време (тук ще изчакам няколко заряд-разряд и тогава ще недоволствам)
6. Блутут сервиса не иска да споделя контактите към медията в колата. Преди това всичко беше ок, сега не става. Маркирам го в настройки и не става.
7. Андроид аутото за споделяне на екрана също не зацепва
8. В стоковия мейл клиент са ми махнали иконата с отворено-затворено писъмце и трябва да правя два цъка допълнително за да маркирам като прочетени писма
9. Пак в мейл клиента са променили начина на достигане до акаунтите - два цъка повече
10. На падащата щора - включване на мобилни данни , отново два цъка повече
11. Изчистване на отворени приложения са махнали трите тиренца за изчисти всичко отдолу , а са сложили най-отгоре надпис ИЗЧИСТИ ВСИЧКО
За звука и друго още не съм забелязал, но ми е супер куца с тоя блутут какво се случи.

Sony Xperia Z5>>Sony Xperia Z3 >> Sony Xperia Z >> Sony Ericsson Arc S >> Sony Ericsson Vivaz Pro >> Sony Ericsson G900 >> Sony Ericsson T650 >> Sony Ericsson K510 >> Sony Ericsson T630 >> Ericsson A1018s >> Ericsson GA 628
iGO Primo v.2.0.1 (Explay Surfer) 9.6.7.281004 1920x1080 Xperia Z и Igo 2.4 1280x720 M4AQUA Z3 COMPACT Ext.SDCARD
Цитирай

мерси за обзора, доколкото разбирам променили са нещо само за да кажат че има промяна, и са прецакали междувременно неща с които сме свикнали
Цитирай

Z5 Compact. За мен положителното в ъпдейта е това, което носи самия Android 7... Промените в интерфейса от Sony много слабо ме интересуват, просто защото ползвам друг лаунчър, друго приложение за контактите и т.н. Сега има пълен контрол върху приложенията - какво могат и какво - не! Може да се пуснат две приложения едновременно - много добре! Горната лента се спуска както трябва, няма забавяне. Промените в горната лента са добре! Някои промени в менютата и настройките, мисля са за добро. Телефона го ползвам като резервен и още нямам пълни впечатления, но ми харесва персонализацията - на екрана, на горната лента, на контрола в/у приложенията и т.н. Като цяло, за мен ъпдейта си заслужава! Чакам малкия ъпдейт, а после, дано дойде и 7.1...

Xperia Z1 Compact; Nexus 7;
Rikomagic MK802 IIIS; Nook Touch (Android 2.1);
Цитирай

(2017-02-21, 23:14:46)JORDITO написа:  Не проумявам, защо се местят едни функции от Андроид на Андроид. Днес го инсталирах и на петата минута след това съжалих.
Ето с какво са свързани недоволствата ми:
1. Тоя хикс отгоре на мрежата явно е да се стимулират хората да ползват мобилен нет. Асоциацията, че нямаш мрежа е подвеждаща
2. В списъка с повикванията са махнали отгоре лентата с най-често използвани, която ползвах много и сега ми е супер куцо.
3. В списъка с повикване като цъкнеш на номера не започва да набира директно, а отваря три реда надолу - изпращане на съобщение и преглед на контакта. Ако цъкнеш иконата вляво ти отваря контакта, а за да набереш ти се пада най-вдясно на слушалката. Е да бе ама аз обикновено боравя с лявата ръка и не ми е толкова дълъг палеца.
4. Имаме вече изведена отделна икона в приложения за Контакти в лилаво. Там е сложено персонализирането кои контакти да се виждат, импортиране,експортиране и други. В стандартния списък вдясно на списъка с повиквания няма почти никакви настройки. Махнали са вдясно лентата с буквите от азбуката и са набухали вляво няакви големи азбучни.
5. Батерията си замина след ъпдейта за отрицателно време (тук ще изчакам няколко заряд-разряд и тогава ще недоволствам)
6. Блутут сервиса не иска да споделя контактите към медията в колата. Преди това всичко беше ок, сега не става. Маркирам го в настройки и не става.
7. Андроид аутото за споделяне на екрана също не зацепва
8. В стоковия мейл клиент са ми махнали иконата с отворено-затворено писъмце и трябва да правя два цъка допълнително за да маркирам като прочетени писма
9. Пак в мейл клиента са променили начина на достигане до акаунтите - два цъка повече
10. На падащата щора - включване на мобилни данни , отново два цъка повече
11. Изчистване на отворени приложения са махнали трите тиренца за изчисти всичко отдолу , а са сложили най-отгоре надпис ИЗЧИСТИ ВСИЧКО
За  звука и друго още не съм забелязал, но ми е супер куца с тоя блутут какво се случи.

Освенен всичко това и камерата са пипали,махнато е мулти, многоточковия фокус,трудно фокусира за портрет и прекалено мн шум на снимките.
На високоговорител преди се чуваше ясно и очетливо, сега със 7-та все едно си в тръба.
Цитирай

(2017-02-21, 23:14:46)JORDITO написа:  Не проумявам, защо се местят едни функции от Андроид на Андроид. Днес го инсталирах и на петата минута след това съжалих.
Ето с какво са свързани недоволствата ми:
1. Тоя хикс отгоре на мрежата явно е да се стимулират хората да ползват мобилен нет. Асоциацията, че нямаш мрежа е подвеждаща
2. В списъка с повикванията са махнали отгоре лентата с най-често използвани, която ползвах много и сега ми е супер куцо.
3. В списъка с повикване като цъкнеш на номера не започва да набира директно, а отваря три реда надолу - изпращане на съобщение и преглед на контакта. Ако цъкнеш иконата вляво ти отваря контакта, а за да набереш ти се пада най-вдясно на слушалката. Е да бе ама аз обикновено боравя с лявата ръка и не ми е толкова дълъг палеца.
4. Имаме вече изведена отделна икона в приложения за Контакти в лилаво. Там е сложено персонализирането кои контакти да се виждат, импортиране,експортиране и други. В стандартния списък вдясно на списъка с повиквания няма почти никакви настройки. Махнали са вдясно лентата с буквите от азбуката и са набухали вляво няакви големи азбучни.
5. Батерията си замина след ъпдейта за отрицателно време (тук ще изчакам няколко заряд-разряд и тогава ще недоволствам)
6. Блутут сервиса не иска да споделя контактите към медията в колата. Преди това всичко беше ок, сега не става. Маркирам го в настройки и не става.
7. Андроид аутото за споделяне на екрана също не зацепва
8. В стоковия мейл клиент са ми махнали иконата с отворено-затворено писъмце и трябва да правя два цъка допълнително за да маркирам като прочетени писма
9. Пак в мейл клиента са променили начина на достигане до акаунтите - два цъка повече
10. На падащата щора - включване на мобилни данни , отново два цъка повече
11. Изчистване на отворени приложения са махнали трите тиренца за изчисти всичко отдолу , а са сложили най-отгоре надпис ИЗЧИСТИ ВСИЧКО
За  звука и друго още не съм забелязал, но ми е супер куца с тоя блутут какво се случи.


За всичко съм съгласен с теб, освен за това с мейла, защото ползвам програма, не стоковия. Снощи и моя дойде (теленор) и аз също съжалих, че го пуснах - такава боза не съм виждал......  Но все пак:

1. Положителни страни:
- Телефона е осезаемо по-пъргав. Сменя екрани и приложения много по бързичко.
- Отключването с пръстов отпечатък е по-бързо. Премигва направо. 

Това бешр, сега лошото.

2. Отрицателни страни:
- Менюто с контакти
- Този грозен хикс горе в обхвата
- Някой забеляза ли падащото меню отгоре? Супер наблъскано, излишни анимации,  грозна гледка.
- Когато имаш известие при заключен екран, светнеш да видиш - от 1/4 до 2/3 от екрана ти нотификация, а текста по нея супер малък. Изключително грозно.
- Ако си цъкаш нещо, получиш известие в лентата, отвориш го от лентата, приложението забива и те пита за рестарт или репорт след 2 секунди. Супер бъгаво.
- Само на мен ли ми се струва или камерата стана по-смотана?
- Като пусна wifi, тръгне да се свърза с зададена автоматично мрежа, премигва точно на него място, сякаш не му стога ток да захрани екрана в точно него поле. Бъгче, ма ме дразни.
- Правили са размествания в менюто с настройките - супер грозна работа.
- Не ми се отварят капачките в приложението на Queens - някой друг? 
- Менюто с приложения - тази лента горе никъв шанс да се махне.
- това със звука на звънене не съм го пробвал, телефона ми обикновено седи на вибрация.

Някой да допълни нещо?

Device - Huawei G6
Цитирай

Добре де,преди на всеки нов андроид имаше поне разлика при стартиране на телефона,а сега нищо,ако не знам че съм с 7 по нищо няма и да разбера,освен по грозните контакти

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)