Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до Андроид 7.0

Така е!

Изпратено от моят E6653 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Не е толкова зле, сигурно не си върнал до фабрични настройки
При мен докарва 4 часа екран на компакт - колкото 6
Обаче при смесено ползване е по-зле от 6
Цитирай

Който има проблеми след ъпдейта , да направи харрд ресет. Аз не съм правил щото всичко си ми е ок.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

При теб може да е ок, но при колегата явно не е
Цитирай

Да, този път не съм правил хард ресет защото така или иначе ще го нося в сервиз заради сензоря за близост. Силно се надявам проблема с батерията да е от това, Но това забиване в месинджър започна още преди ъпдейта. Някой има ли подобен проблем и като скролвате последните си чатояе надолу за да видите по старите, връща ли ви отново най горе на скрола с последните контакти?

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай

Току що получих някакъв software update. За какво е? За секунди се изтегли и инсталира. ;д
Цитирай

(2017-03-01, 13:22:44)Pacogamer написа:  Току що получих някакъв software update. За какво е? За секунди се изтегли и инсталира. ;д

Ъпдейт на самото приложение "Software update"

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай

Аз дали ще го получа скоро, защото още не е дошъл при мен?  Grater
Цитирай

(2017-03-05, 22:56:05)vankata написа:  Аз дали ще го получа скоро, защото още не е дошъл при мен?  Grater

Проверявай с Pc companion.
Цитирай

Дойде най- накрая! Първото, което забелязах е че скенера за отпечатъци е мноооого по - бърз
Цитирай

Също така и управлението на рам паметта е по добро

Sent from my E6653 using Tapatalk
Цитирай

http://www.xperiablog.net/2017/03/10/low...pril-2017/
Цитирай

На компакта такъв проблем няма. Честно да ви кажа не ми трябва никакъв фикс. До сега не ми се беше случвал толкова безпроблемен ъпдейт. От тук на татък много сериозно ще се замисля дали да пускам въобще някакъв ъпдейт ако дойде.

Изпратено от моят E5823 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не знам звука просто е като г*з. Супер гадното е,чува се като тръба. Ще имаме ли Android 7.1?
Цитирай

А някой да е забелязал да му се изключва блутута сам? Аз го държа постоянно пуснат и примерно след ден забелязвам че е изключен....

Sent from my E5823 using Tapatalk

Sony Xperia S Black
Цитирай

Опитвам се да инсталирам едно apk ама ми изписва това...  Как мога да го оправя?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Какво е това apk? Може версията да не е съвместима с версията на андроида ви или процесора.

Може и да е фалшиво apk-то, което се опитвате да инсталирате.
Цитирай

Една игричка опитвам се не става, а на моя приятел му стана.. И не само на играта, ами и на други apk-ta просто не ми дава да инсталирам apk..
Цитирай

Както каза и по-горе колегата ddqnov, възможно е причината да се крие във версията на Андроид, но провери и големината на съответния свален apk файл, дали съответства на големината на файла източник.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Apk - то е повредено. Това се случва често. Просто си го намери от друго място.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Малко мнение, след ъпдейта до 7.0 проблема с пързото падане на батерията си остава, изпращам снимка за коментар дали е нормално андроида да гълта толкова ток! [Изображение: c73df78fe0928923ae15924a6811c994.jpg]

Изпратено от моят E6653 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не е много нормално, при мен там няма проблем
Но винаги на второ място след екрана е "Телефонът е неактивен", което и при теб го има
Всъщност май го има при всички
Цитирай

Мерси за коментара, за съжаление положението е критично, вече ходя и с външна батерия.

Изпратено от моят E6653 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Repair опцията с компютър
Цитирай

Аз такъв проблем с андроид и тел е не активен нямам

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)