Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Рестартиране на самсунг галакси С 5 нео
#1

Здравейте телефона ми е Samsung galaxy s 5 neo. От няколко дни сутрин като го извадя от зарядното го намирам рестартиран. Телефона е на 4 месеца и нямам други проблеми с него. Включвам го вечер да се зарежда и на сутринта се е рестартирал и иска пин код. Ще съм благодарна ако някой ми каже на какво се дължи и как да го оправя. 
Цитирай
Аксесоари
#2

Странно е. Опция да се редтартира телефона, не си я включвал, ако изобщо има такава. Хмм, пробвай да не зареждаш телефона вечер и го виж дали ще се редтартира или пробвай с друг кабел.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

А ако върна фабричните настройки ?
Цитирай
#4

Ами не знам дали има такава опция преди седмица си актуализирах софтуера да не би от там да е проблема. А кабела е оригиналния с телефона. Ще опитам довечера без да се се дарежда и ще видя как ще е.
Цитирай
#5

При актуализация на софта-задължително ресет!
Цитирай
#6

Тази нощ не го зареждах и сутринта не се беше рестартирал. Но през ноща се будих и го проверих. И сега се чудя проблема в зареждането на 100 % за дълго време ли е или това че е в покой повече време ?
Цитирай
#7

Ти прави ли ресет >> Заводски настройки?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

Не не съм
Цитирай
#9

Ами направи като си запазиш нещата които ти трябват и най-важното точно преди да направиш ресет от Настройки >> Акаунти >> Google >> Влизаш в акаунта си и натискаш трите точки горе в дясно Излез от акаунта тогава направи ресет. И после мисля , че всичко ще се нареди и няма да имаш проблеми.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

Благодаря много. Ще пиша после за резултата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)