Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лагване при игри
#1

Здравейте, забелязвате ли лагване при играене на игри? Mortal kombat и други, просто от време на време има лаг на анимацията, забавяния и т.н

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-сигурното е reset до фабрични настройки, прави го като нов, но изтрива всичко без контактите (ако си синхронизирал с Google). Пробвай първо нещо от тук: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=78439
Цитирай
#3

Човека пита съвсем друго. Хайде стига с тея ресети.
Цитирай
#4

Свиква се Smile и при мене на моменти лагва,а не играя на кой знае какви игри.По често ми се получава като цъкаш 1 час примерно и почне да грее телефона, рестарт и се оравяBig Grin
Цитирай
#5

Точно като позагрее малко се усеща повече, но и когато зарежда има легенда лаг - да кажем като е финализира и има transition към друг екран. Разочарован съм, а го рекламираха като gaming powerhouse...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Цитирай
#6

Ако го прави само на една игра това означава че проблема е в играта. Телефона е достатъчно мощен за подкара всичко без лаг. При андроид куца оптимизацията и това е.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#7

(2016-09-26, 20:52:16)alex.mitev написа:  Точно като позагрее малко се усеща повече, но и когато зарежда има легенда лаг - да кажем като е финализира и има transition към друг екран. Разочарован съм, а го рекламираха като gaming powerhouse...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Колега сподели за коя игра става въпрос, защото проблема може наистина да е в нея. Телефона наистина е мощен и е идеален за игри и лично до сега не съм се сблъсквал с лаг или забиване в която и да е игра.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#8

Не приемай, че лага е ужасен. Не е. Става въпрос за забиване от време на време, за секунда. Contest of Champions, Mortal Combat X. Знам, че GPU, на Exynos просто е по-лошо от Adreno на Snapdragon.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Цитирай
#9

Contest of Champions и аз я играя и до сега наистина не съм имал никакви проблеми.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#10

Мен на clashofclans ми сече. Идва му тежка на телефона явно. Насича само когато пусна много единици,особенно ей тез новите миньорите дето са. Като пусна 48 броя и на противника дефенса му като почне да бие и се получава жестоко насичане.
Цитирай
#11

Аз поиграх доста игри и нямам никакъв лаг.

Samsung Galaxy S7 + Huawei P8
Цитирай
#12

Написал съм го по - горе, и все още такова ми е мнението - ако някоя игра ви сече проблема е в играта. За съжаление е така при андроид.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)