Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на 5-инчов телефон.
#1

Търся за подарък на жена 5-инчов телефон и по конкретно Xiaomi или Meizu.
Преди нямаше толкова модели и бих избрал по лесно, но сега вече и двете марки имат значително много модели.
Телефона ще се ползва предимно за разговори, проверка на социални мрежи, скайп, вайбър, ползване на интернет но не и дълго време.
Колкото по "голяма " батерия толкова по добре. ценовия диапазон е до 200 долара в краен случай може  и да се добавят още 20-30 долара. Телефона  ще се поръчва от Top one.
Цитирай
Аксесоари
#2

@econt, за тази цена + размер на дисплея - Xiaomi Mi4s

 
Цитирай
#3

Xiaomi разбира се Smile съппорта им е на ниво Smile

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#4

Прочетох темата за  Xiaomi Mi4s и там едни проблеми, смяна на ромове, ъпдейти с бъгове. А аз търся телефон който да е готов за ползване и да няма бъгове.  Иначе  се бях навил да  купя  този телефон и именно заради него и неговите производни 4i и 4c но, това вече ме обърка.
Аз лично ползвам Meizu MX 4 и съм много доволен.За това може би клоня към Meizu,защото ако е с глобалния ром просто го ползваш и това е  въпреки, че аз го ъпдейтвах през всичките му нови версии.
Ако redmi note 3 не беше  5,5  инча веднага го взимах но ще е прекалено голям за жена .
Въпроса ми остава отворен.
Цитирай
#5

Във виваком продават все още мх5 грабвай него тогава за към 400лв

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#6

Lenovo Vibe Shot !!!
- 16Mp + 8Мп камери (едни от най-добрите в телефон )
- 3GB Ram + 32Gb Rom
- 8 ядра
- готин дизайн Wink

За около 380-400лв от бг си е супер .

Samsung Galaxy S4 за около 350лв също е вариант ...ако не те притеснява че малко стар модел ... ще ти върши добра работа .
Цитирай
#7

@djokando8448,  търси се Xiaomi или Meizu. Какво общо тук има Lenovo Vibe Shot или Samsung Galaxy S4?

 
Цитирай
#8

А да ...сори , не обърнах внимание , че са конкретизирали марките ...

Ами в случая съм за Mi 4s и аз ... може да погледне и Xiaomi Redmi 3s (pro) 3/32 според мен е доста добро моделче .
Цитирай
#9

@econt, след като ще поръчваш от ТО, в/ж Xiaomi Redmi 3 Pro тогава.

 
Цитирай
#10

Vibe Shot? Сериозни ли сте???...
Както и да е, щом искаш компактен телефон с яка батерия значи Redmi 3S Prime (3GB RAM/32GB ROM), а ако не бързаш поизчакай да излезе и Lenovo K6 Power другия месец с 5 инча FullHD дисплей и 4000 mAh батерия, очаква се да си има нормална европейска версия без да се налагат гимнастики със смяна на ромове. Цената май ще е около 400 лева.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#11

+1 Redmi 3S Prime

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#12

(2016-09-26, 20:42:14)econt написа:  Прочетох темата за  Xiaomi Mi4s и там едни проблеми, смяна на ромове, ъпдейти с бъгове. А аз търся телефон който да е готов за ползване и да няма бъгове.  Иначе  се бях навил да  купя  този телефон и именно заради него и неговите производни 4i и 4c но, това вече ме обърка.

Правилно си забелязал. Купи си телефон, който ще извадиш от кутията и ще ползваш. Отделно ще има гаранция. Заложи на Мейзу-то.
Цитирай
#13

(2016-09-26, 23:03:49)NoMaD написа:  @econt, след като ще поръчваш от ТО, в/ж Xiaomi Redmi 3 Pro тогава.

Ако поръчам телефона с глобал рома ,какво ще получа. Да уточня, че аз досег до телефона нямам да имам иначе ще го флашна с подходящ ром. Ще го поръчам аз, но ще го получи тя, която иска само да го ползва и нищо повече.
за това държа да е със стабилен ром.
Цитирай
#14

@econ, това и получаваш - официален ROM Global Stable + OTA ъпдейти. Друго не ти трябва. Вадиш го от кутията и си го ползваш.

 
Цитирай
#15

Т.е. трябва да пиша на  ТО, че искам да ми изпрати телефона с не разпечатана кутия.
Цитирай
#16

Не, в запечатана кутия ще е с Cina Stable, но това също е официален ROM.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#17

Да се върнем на Mi4s. Той също ли е с глобален и стейбъл ром. Ако е така, ще бъде той все пак е класа над Редми.

Sent from my MX4 using Tapatalk
Цитирай
#18

@econt, съдейки по отзиви за него - не. Предлага се с ROM на xiaomi.eu.

 
Цитирай
#19

Реших че ще е Xiaomi Redmi 3 Pro.
Благодаря за съдействието.
Цитирай
#20

И откъде реши да го поръчаш?

Sent from my MI5

 
Цитирай
#21

От ТО както съм писал по горе. Дано наистина да се избегне митница както твърди той.
Цитирай
#22

След като е от ТО, няма да има проблеми с митницата.

Sent from my MI5

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)