Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 500лв.
#1

Препоръчайте ми телефон до 500лв. На този етап съм се спрял на м4 аква. Ще го плащам кеш апарата, без програми и тем подобни батаци. Искам смартфон, който да е надежден, с добра батерия, хубав дизайн и да не лагва. Това са основните критерии. Камера и видео са на второ място. Останалото е без значение.
Цитирай
Аксесоари
#2

SONY Xperia M4 Aqua е перфектен телефон, но единственото нещо за което го смених е  малкото памет. Първоначално имах 4, 5 приложения после станаха 2 заради паметта и се събраха около 26 актуализаций. Та ако ще му инсталираш повече от 2 приложения не е за тебе, но иначе всичко друго му е супер.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Lenovo Vibe Shot 3Ram / 32Rom , 16Мп - оптична стабилизация ...за има-няма 400лв ..на вид е като сонито , но е доста по-добро Wink

Xiaomi Redmi Note 3 (pro) за под 400лв
Цитирай
#4

Паметта не ме притеснява особено. Имах м4 аква. Обаче алкохол в големи количества, още изпонаказани хора край теб, тераса и сигнални ракети.. предполагам знаете как е, на всеки му се е случвало веднъж поне..
Мислех да го занеса на сол в Мтел да ги питам за гаранцията, ама реших да не си правя гаргара с тях.

Леновото как са като марка?! Нещо нямам много доверие на марки различни от Сони, ако трябва да съм честен. На японците съм им фен. Ама и 1000лв не обичам да давам за телефони.

Та въпроса остава.. кажете как е пазара на смартфони и има ли нещо конкуретно на Аквата до 500лв, което да отговаря на критериите ми.
Цитирай
#5

Каквото и да взимаш гледай да НЕ Е с 8гб вградена памет.
Просто не си го причинявай.
До няколко дни няма да можеш да ъпдейтнеш даже гугъл приложенията.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#6

Huawei P9 lite
Цитирай
#7

още един глас за p9 lite.
Цитирай
#8

Няколко предложения от лагера на LG, ако държиш повече на камерата, отколкото на батерията (въпреки че и батериите не са зле):
LG G Flex 2 за около 450 лева в момента (вариант е и G3 по принцип...)
LG Nexus 5X за под 500 лева в момента - е тук батерията издиша, но пак зависи от ползването

И от Samsung:

Galaxy J7 (2016) за около 500 лева в момента - батерията е пушка!


Това е, ако не ти се занимава с китайските марки, иначе с тях ще спестиш добри пари и ще получиш повече, отколкото при по-известните марки.
Цитирай
#9

Nexus 5x определено това бих си взел аз. Даже сега чакам да видя на каква цена ще излязат пикселите и ако е многоооо висока, ще взема един 5х.

Sent from past

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#10

От всички предложения, сякаш най-много ми допадна p9 lite. Обаче тия Хуауей .. знам ли, нали бяха китайска марка. Нещо нямам много вяра на такива. Досега винаги съм имал Сони и Самсунг, други марки не съм използвал.

В момента сякаш се колебая м/у а4 аква, Сони ХА и тоя Хуауей p9 lite. Кажете как са като марка или дайде повече инфо за този п9, от човек, който го използва.
Цитирай
#11

Аз използвам P9 Lite и съм страшно доволен. Батерията държи страшно много, камерата е много добра и все още не съм имал забивания. Преди него имах Samsung Galaxy Alpha и го смених единствено заради батерията.

Motorola Defy Mini -> Sony Xperia Sola -> Samsung Galaxy Core -> Motorola Moto G 8GB -> iPhone 5 16GB -> Samsung Galaxy Note 3 Neo -> iPhone 4s 16GB -> LG G2 16GB -> Samsung Galaxy Alpha 32GB -> Huawei P9 Lite -> iPhone 5S 16gb
Цитирай
#12

Лично мнение за M4 Aqua Мога да дам,и то е,че лагва в менютата и анимациите.Не се движи така добре,както би трябвало.Втория минус е много малкото вградена памет..сериозно.Huawei P9 Lite Изглежда добро решение на пръв поглед,стига да ти харесва шарения интефейс.Но понеже наистина харесвам Pure Android,както и че съм привърженик на Snapdragon залагам на Nexus 5X 32GB.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#13

Sony Xperia XA в никакъв случай. Най-хубавото в този телефон е.. външния му вид. Може да погледнеш тук-там сравнения с други телефони (има ревюта в ютуб, виж някое сравнение между p9 lite и xa, например) и сам ще се убедиш, че е лош избор. Huawei може да не ти звучи много надеждна марка, но мисля, че няма да сбъркаш ако избереш p9 lite. Особено пък като се колебаеш между него XA и M4 Aqua.
Цитирай
#14

(2016-09-29, 13:25:03)sioni8 написа:  От всички предложения, сякаш най-много ми допадна p9 lite. Обаче тия Хуауей .. знам ли, нали бяха китайска марка. Нещо нямам много вяра на такива. Досега винаги съм имал Сони и Самсунг, други марки не съм използвал.

В момента сякаш се коле*ая м/у а4 аква, Сони ХА и тоя Хуауей p9 lite. Кажете как са като марка или дайде повече инфо за този п9, от човек, който го използва.

Колега, всички големи производители са изнесли производството навън главно в Китай така че не гледай какво пише, важно е все пак да е нещо марково защото там има качество и контрол а не да е правено в планината шао лин, а хуавей е най голямата телекомуникационна компания в Китай така че прецени сам дали ги правят в планината.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)