Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Много сериозно чудене - OnePlus3 - HTC 10 - P9 - G5
#1

Здравейте,
както се вижда и от заглавието - сериозно се четириумя между горепосочените телефони.
Търся телефон с много добра камера, добра издръжливост на батерията и достатъчно добри останали параметри за безпроблемна работа.
Телефона ще се ползва основно за разговори, снимки, e-mail, и по рядко за някоя игра, четене на книга и бразуване/клипчета.
От ревютата в Dxomark.com на първо място при мобилните камери е HTC10, което автоматично го поставя и на първо място в класацията ми. От друга страна обаче там няма ревю на OnePlus3, който иначе ми е фаворит като визия, пърформанс, цена. Минуса му е че от официалния сайт му дават доставка най-рано след 5 седмици, а на мен не ми се чака толкова понеже настоящия Allview P6Qmax почна тотално да сдава багажа от към батерия и не ми изкарва от сутринта до края на деня.
По принцип знам, че Huawei P9 Plus е по-добре от чиста Р9-ка, но нито един от БГ операторите не го предлага, а ако няма да си взимам OnePlus3, ще е от БГ оператор с подписване на договор и на изплащане.
Та така, ще съм благодарен на мнения и препоръки дори и от хора които не ползват някой от изброените от мен телефони.

Предварително моля да не ми предлагате Samsung и Apple. Имам достатъчно наблюдения и над двете марки за да съм се отвратил от тях - лично мнение, дано не засегна някой Smile

Мерси предварително,
Поздрави Smile

 Xiaomi Mi Max - Android 6.0.1; HTC ONE 10 Dark Grey 32 GB - Android 6.0.1
Цитирай
Аксесоари
#2

За тези пари също можеш да вземеш xiaomi mi5s 128 gb rom

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#3

И аз имам доста голямо двоумене между OnePlus 3 и HTC 10. Не съм ги виждал наживо, през декември ще се преподписва договор с оператор и просто почти целия ден изкарвам по форуми! Big Grin Като цяло разлика в перформънса няма да усетиш наживо.За батерията Oneplus 3 Със сигурност държи най-много поради дисплея, който е 1080p вместо 2к. Може от Dxomark да решат да напраят и на Oneplus 3, не се знае. Според мен ги погледни наживо тези които можеш, който ти допадне най-много...той е за теб.
п.п OnePlus често пуска нови къмюнити билдове, които пооправят и камерата!
п.п2 Има хора оплакващи се от дисплея на G5 за Screenburn! Ако ще го ползваш и под слънце, погледни ТУК .Както и ако ще използваш телефона и за видео, п9 нама ois и детайл на видеото.

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай
#4

Избора трябва да ти се сведе между 10-ката и 1+3, като за мен втория е по-добрия вариант. Хем е по-евтин, хем има много добра камера, поддръжката му е на много високо ниво и самоледа му със сигурност ще е много по-добре от екрана на 10-ката.

От друга страна htc-то, поне за мен е по-красиво, има по-добри говорители и DAC, както и по-малкия екран би трябвало да значи по-добър живот на батерията (макар че в GSMArena ги дават горе долу еднакви).
Аз лично бих заложил на 1+3 само и единствено заради значително по-добрата поддръжка, но пък дизайна на htc-то определено е по-грабващ (особено червената версия!).

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#5

За мен чуденето приключи....взех си HTC-то. По-добрата камера и по-добрия съпорт при евентуален гаранционен проблем наклониха везните, а и го взех веднага, а не с 5 седмично чакане Smile
Ако му падне малко цената може би ще си взема 1+3 за втори телефон, че ми се събраха 3 сим карти Smile
Благодаря за съветите Smile

 Xiaomi Mi Max - Android 6.0.1; HTC ONE 10 Dark Grey 32 GB - Android 6.0.1
Цитирай
#6
Wink 

Браво, чудесен избор!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)