Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S7 Edge Bootloop след актуализация
#1

Здравейте, колеги! Изпаднах в затруднение... Телефонът снощи се актуализира със септемврийски пач, на Мтел съм. Всичко привидно беше окей и днес цял ден го ползвам, реших преди 20 мин. да го пусна в Ultra power saving mode и тръгна да го активира, стигна до сменянето на темата с оригиналната, защото било необходимо за някакви настройки, при което зареди на 100% и замръзна.. От там нататък никаква реакция.. Задържаш Volume Down и Power бутон, след което последва рестарт, изписа че има още 2 приложения за актуализиране, а предния ден беше актуализирал с ъпдейта общо около 61 приложения.. Изчаках го и пак същия филм - зареди до 100% и замръзна.. Никаква реакция.. Оставих го така поне 10 мин. , накрая не издържах и го ресетнах пак - сега вече стига до логото на Samsung, прави една вибрация и си цикли на него.. Не ми се иска да го оставя така до сутринта, защото ще му умре напълно батерията, беше на 15% преди номерата.. Но не ми се иска и на зарядно да стои, да не вземе да прегрее нещо..

Някакви идеи как да го оправя? За първият , който ми каже - Один - телефонът не е рутван, не съм ползвал никога Один за флашване и ще ми е голяма хамалогия.. Ако не се сещате за друг начин, то поне моля ви се постарайте да ми обясните с правилните думи или линкове какво и къде и как.. И да ме ориентирате колко време ще ми отнеме.. Телефонът е закупен от Мтел, Black Onyx G935F..

Samsung Galaxy S7 EDGE 32 GB Black Onyx 
V
Samsung Galaxy S10+ 128 GB Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Натискаш и задържаш едновременно Vol+ Home и Power бутона. След като зареди рековери с копчетата за звука скролираш нагоре/надолу, намираш Wipe Data/Factory reset и го избираш с Power бутона. Това ще ти изтрие всичката информация от телефона!!! Ето ти клипче как става:

Цитирай
#3

Здрасти отново, вчера по този начин успях поне да го изключа, за да не си лууп-ва докато получа отговор.. Добре, ще го правя този ресет, видяло се е, но има ли някакъв начин да се спасят малкото, но все пак важни файлове, които не са на SD картата , а на телефона? И друг въпрос - нужно ли е да извадя от телефона SD картата или за нея няма опасност така или иначе?

Samsung Galaxy S7 EDGE 32 GB Black Onyx 
V
Samsung Galaxy S10+ 128 GB Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)