Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем при писане
#1

Здравейте,
Имам следния проблем при писане от скоро закупения ми таблет - (infiniti tab intab 1088 3G) клавиатурата "стокова" въвежда произволни символи или при изтриване също въвежда произволн,, форматирах и пак същото, моляя някой ако знае решение нека сподели.
Цитирай
Аксесоари
#2

Само с тази клавиатура ли е така и случвало ли се е тъчът да регистрира докосване без да има такова?

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

(2016-10-01, 09:53:05)jorrddan написа:  Само с тази клавиатура ли е така и случвало ли се е тъчът да регистрира докосване без да има такова?

Изпратено с пощенски гълъб

Ти си прав тъчът е регистрирал няколко пъти докосване само че едно и също действие и забелязах това е само когато таблета е на зарядно.
Цитирай
#4

Имаше да регистрирал бе няколко пъти едно и също действие.
Забелязах че това е самп когато таблета е свързан с зарядното.
Цитирай
#5

Ако проблема с клавиатурата е само на зарядно то проблема е в самото зарядно пробвай с друго

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#6

(2016-10-01, 09:53:05)jorrddan написа:  Само с тази клавиатура ли е така и случвало ли се е тъчът да регистрира докосване без да има такова?

Изпратено с пощенски гълъб

Ти си прав тъчът е регистрирал няколко пъти докосване само че едно и също действие и забелязах това е само когато таблета е на зарядно.
Цитирай
#7

Това е от ОС, аз съм с 6.0.1 и същото го прави.....да се надяваме, че по НОВА ГОДИНА като дойде 7 ата няма да има този проблем....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)