Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с батерията
#1

Здравейте.
Имам XPERIA NEO от много време,но батерията вече не държи,за това си купих нова батерия от интернет,която пишеше,че е оригинална.Заредих я както обикновено,но дори след няколко зареждания,тя пак не държеше повече от един ден.Реших,че не е от толкова оригиналните батерии,за това си поръчах друга,от друг магазин.Но за съжаление и тя също не издържа повече от ден.Вече почна да ме съмнява,че е от батериите,понеже за този един ден,телефона не се използва изобщо.Като казвам изобщо,имам предвид,че дори е на самолетен режим,без да се докосва изобщо телефона.Въвел съм му заводските настройки и така го зареждам на 100%,ато след като го изключа от зарядното не го пипам.Батерията пада за един ден и 2-3 часа.
Говорих с един познат,който внася оригинални батерии и си поръчах чрез неговия магазин за 30 лв. нова.Абсолютно същата като оригиналната.Проблемът е същят-малко повече от един ден,без да се докосва телефона.
Искам да отбележа,че е с инсталиран оригинален андроид 2.3.4,като съм го обновявал до 4.0 преди време,но в последствие го върнах пак на стария си андроид,с който работи много по-добре.
Въпросът ми е,на какво може да се дължи това бързо изразходване на батерията,при положение,че дори не го използвам телефона?
Направих й тест през сервизното меню,като на теста излезе червен екран с надписи.Ще кача екранната снимка.
Ако някой е запознат с това и може да ми помогне,ще съм благодарен.


Прикачени файлове Миниатюри
   

HUAWEI NOVA
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)