Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Application not installed/ SD Card
#1

ĺДнес сутринта като се събудих всички пролприложения от Сделката картата ми бяха изчезнали.Празни иконки и пише "Application not installed"

S4 Mini -> Nexus 5 -> Samsung Galaxy S7
Цитирай
Аксесоари
#2

На мен така ми изчезна цялата папка с музика преди няколко дни.
На картата си отчитане, че е заето толкова място, но и плеъра не намираше файловете
Аз не успях да ги възстановя форматирах и си качих наново

Samsung S7Edge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#3

Проблем с картата, и аз имах същия проблем неотдавна, никъде (телефон, компютър, друг телефон) не можеше да се прочете информацията, но отчиташе, че е заето определеното пространство. След формат, заработи нормално отново, но информацията на нея беше безвъзвратно загубена...

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#4

Картата също ми е самсунг, уж висок клас... Случвало ли ви се е повторно след формата?

S4 Mini -> Nexus 5 -> Samsung Galaxy S7
Цитирай
#5

Откъде купи картата и за колко пари?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#6

Аз пък за по-сигурно си държа по- важните неща на картата, ама като гледам не е толкова сигурно Smile Моята е Samsung от Техномаркет.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#7

И моята е Самсунг клас 10, но не знам от къде е купувана. Подарък ми е и то от преди 3 години някъде.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#8

Онлайн я поръчвах някъде, не си спомням. Самсунг Клас 10. Общо взето само инсталираните неща на картата ми бяха изчезнали, снимки и всички друго беше ОК. Като преинсталирах Фейсбук не ми искаше Име и Парола, директно влезна. Значи част от нещата не са били изчезнали.

S4 Mini -> Nexus 5 -> Samsung Galaxy S7
Цитирай
#9

Не изключвай варианта картата ти да е менте с фалшив капацитет. Ако е, бъди готов да се случи същото отново след време.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)