Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 350 лв.
#1

Здравейте, бихте ли ми помогнали с избора на нов телефон ? Мога да отделя до 350 лв,  ще го използвам предимно за разговори, слушане на музика и ровене в Интернет + 2-3 приложения. Не съм от тези които стоят постянно на телефона, но държа да има издръжлива батерия и да е надежден. И да има достатъчно памет разбира се. В момента се колебая между Samsung Galaxy J5 (2015) и Huawei P8 lite . Кой от двата е по-добър според вас ?   Отворена съм и към други предложения за телефони с подобни характеристики. Благодаря ви !
Цитирай
Аксесоари
#2

Вместо П8 лайт за 30 лева отгоре се намира хонор 7 лайт.Ако не е проблем малко да вдигнеш бюджета.Много солидно телефонче, хубав 1080п дисплей, добра батерия...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#3

Този, стига да не е проблем размера и това, че трабва да се поръча от Китай, което като цяло е лесна операция.
И тук се намира, но не знам дали ще се намери до 350 лева.
Цитирай
#4

Ще го погледна. Благодаря. А от двата горепосочени кой е по добър, за П8 чета че има не особено издръжлива батерия, а също ме притесняват и високите температури след натоварване , а J5 има малка вътрешна памет, но това предполагам може да се реши (или поне частично) с една карта памет? Само да добавя че J5 е двусимов (ако е от значение). Като че ли клоня повече към Самсунг, но се надявам повече хора да изкажат мнение . Smile
Цитирай
#5

Виж и този, продавачът е коректен (проверен лично 2 или 3 пъти). За тези пари е чудесен телефон, а и е чисто нов. Въобще не коментирам двете ти предложения, защото за мен са безсмислени модели, които не си заслужават. Подчертавам, това е моето мнение. 
Ниският клас на Самсунг просто не става. Този процесор, в комбинация с 1.5 гб рам и наложения софтуер няма да са приятно изживяване. За Хуауея нямам конкретен поглед, но май не е особено сполучлив модел според хората, а и първият lite, който става за нещо май е p9 lite. Да не говорим с какъв капацитет батерия е...
Та, виж мотото. За мен е две обиколки пред горните два. А и почти чист андроид и вероятно съвсем скоро ъпдейт до 7.0.
Цитирай
#6

+1 За Моторолата,за тези пари няма да намериш нищо по-качествено.Единствено може леко да те притесни размера 5,5",но с това се свиква.Вече обявиха официално,че ще получи Андроид 7.0.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#7

Виж Galaxy S3 Neo, аз съм с него, около 350 лв е нов. Няма грешка тоя телефон...

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Цитирай
#8

Моторолата е добър вариянт ама без гаранция или никой не видя това...държиш ли да е чисто нов или може и с остатъчна гаранция?

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай
#9

@musabesni Държа да е чисто нов.
Цитирай
#10

J5 е добър вариянт,майка ми има същия,но нз как е батерията,хубав дисплей снимки...аз съм с леново vibe p1 m с мн корава батерия,тук ъпдейтите са големия косур на леново,иначе е под 300 кинта нов.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)