Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sharp показа дисплей на бъдещето
#26

Моля! Бихте ли така любезен, да ми посочите поне един iPhone с дисплеи на Sharp?
Бих желал веднага да закупя няколко броя.

Благодаря.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
Аксесоари
#27

С риск да се отклоним грозно от темата, другата половина на дисплеите на айфон са от LG. И това е по - добрата половина.
От първото търсене, намерих дисплей, така че може да си купиш няколко айфона и да им смениш дисплеите ако са от LG http://dice.bg/sharp-apple-iphone-6-disp...-item21773

Замислих се за безрамковия телефон. Може да има малка рамка отгоре, не ми е проблем

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#28

Моля.
Все пак темата е за дисплеите на Sharp, не виждам никакво отклонение, най-малко било и то „грозно“.
Помолих за телефон iPhone с дисплей на Sharp, не за сайт с резервни части, твърдейки че всичко е оригинално.
Още повече че това е Dice. Мога да дам поне сто линка, от китаиски търговци със същото твърдение, но различно наименование.
Все още чакам да закупя няколко бройки iPhone, с различен от LG Retina дисплеи!
Благодаря!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#29

Нека тази статия Ви води по пътя на познанието, учителю! Освен LG, дисплеите са на Sharp и Toshiba.
http://www.ecever.com/blog/apple-iphone-...-versions/
Ако имате допълнителни въпроси, обърнете се към Епъл.
И в случая не се говори за дисплеите на Шарп въобще, а за дисплей, който обуславя възможностите за безрамков телефон.
Дисплеите на iPhone не са такива, видно от моделите, в които са вложени.
Предвид изложеното, считам че е време да се образовате самостоятелно и да спрете заяждането, още повече, когато сте в неинформирана позиция.

Със съжаление установявам, че няма развитие по темата, само хора, които се хващат за думата.

Ако направят вибриращия говорител, като Киосера преди години (пако на някого му трябва допълнителна информация, да си я търси сам. Нямам намерение да доказвам всяка моя дума), тогава няма да е необходимо да се слага на ухото и ще е "чуваем" в много шумна среда. Още не виждам как това, че няма рамки ще пречи на употребата. На мен идеята ми допада.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#30

Ами той моделаAquos Crystal на Шарп няма говорител за да чуваш разговорите. Където и да сложиш ухото на дисплея се чува разговора.
Цитирай
#31

http://www.phonearena.com/news/Apple-fro...nt_id66224

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай
#32

(2016-10-12, 08:40:17)jorrddan написа:  ...Ако имате допълнителни въпроси, обърнете се към Епъл....
Дали съм учител... или ученик?
Повярвай... има на какво да те науча... но също така има и на какво да се науча...!
Изборът е както твой... така и мой, въпрос на гледна точка и желание.
Въпроси и отдговори имам.... бях ги написал в същата тема,но някой (даже не застана и с ника си) услужливо ги изстри и ми лепна предупреждение!
Заяждането в случая е от твоя страна (бях любезен и и за мое учудване.... без грам сарказъм), с което нарушаваш т.3 и ако в този форум се „мери“ с еднакъв аршин ( а не според брой публикации) би трябвало да има последствия от екипа. (макар и да знам какви ще са те....).
Много отдавна имам контакти с Apple, за които  няма до говоря...и повярвай.... знам какво питам и говоря, и няма нужда да давам обяснение на никого....
Последен въпрос? Ти наистина ли смяташ че компания като Apple ще повери пройзвотството на Retina  на N- брой производители??
А какво мисли LG по случая (един от основните разработчици на Retina) !! Ти за съпътентно право да си чувал?
Тука говориве за биснес за милярди...и съдебни дела за още толкова. Не на сглобка тип „Илиенци“.
N - брой с екрани Шарп.... още толко с LG..... та даже и намеси и Thoshiba!
Хайде малко по-сериозно, да не вярваме на всичко в нета.
Нали не вярваш че в Курпентино всичко се прави на „ишляме“?


Онтосно Japan Display Inc. и Sony и връзката и с Apple бях писал в точно тази тема....  но някой услужливо изстри коментара ми!!
Japan Display Inc и Apple успешно си партнират от тази година.... но само в iMac бранда, това не е iPhone бранда.
Не... поне докато Sony не благоволи да разрешат... за сега.
За това повече..... не коментирам... Ако някой от екипа пожелае... може да направи „извадка“....  но не вярвам някой да го направи.
Sorry и C'est la vie.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#33

Ето ти извадка колега Naidenoff Smile


''iPhone и Sharp... две недопирни точки.
От 2G до 3GS са с дисплеи на Samsung, а от 4 та чак до сега... 7 и 7 + са с LG Retina дисплеи.
От 2 години Aplle водят преговори с Sony, или по-точно с техния филиал Japan Display за техните 4К IPS екрани.... но за сега греда за iPhone.
Мисля че Japan Display изпълниха поръчка на Aplle за 4К IPS екрани, дори и за 5К IPS екрани, но само зa iMac бранда, не и за iPhone.
Все още единствените с 4К IPS екрани в smartphone сигмента.... си остават Sony.
Единственото нещо което Курпентино (Aplle) ползват за iPhone бранда от Япония е камерата, и тя е именно от Sony.
Обратното.... iMac бранда вече е на 70% японски хардуер, ЗАЩО ЛИ?''

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#34

Благодаря на колегата @dp4u4umi6ev за отзивчивостта.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#35

А нали знаете,че преди няколко месеца Apple сключиха договор със Самсунг за доставка на OLED дисплеи ?Smile
Договорът е за 3 години и е на стойност $2.59 млд...Влиза в сила от 2017г ,така че "ретината" отива в историята...Smile
Цитирай
#36

Оттук натам всеки коментар различен от темата в първия пост, а именно, да припомня: БЕЗРАМКОВ ТЕЛЕФОН/ДИСПЛЕЙ ОТ SHARP, ще бъде изтриван и наказван.
Цитирай
#37

Отдавна искам подобен екран. И варианти за микрофона и говорителя - бол. Селфи камерата и сега бих я изтръгнал от нексуса Wink 
http://www.gsmarena.com/sharp_aquos_xx-7252.php от тук разбирам, че и в момента има актуален модел, пуснат на пазара през юли. Жалко че е с SD810 и е толкова голям.  Но концепцията е чудна.

Nexus 5, Nexus 5X, Mi A1, Mi A2 Lite, Poco F1, Mi 10T
Цитирай
#38

Супер е. На височина е колкото LG G3, обаче е с по-голям екран.
Сега се замислих... Ако се счупи дисплея какво става? Може ли да се намери китайски и ще се чува ли звук през дисплея?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#39


Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#40

Уникат.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)