Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

wi-fi не се включва
#1

Имам Samsung Galaxy trend GT-S7560 който започна да ми прави проблеми затова се наложи да го преинсталирам. След пре инсталацията обаче WI-FI не иска да се включи. Опитвам да го включа той изписва включване и до там. Преди инсталацията работеше. Преинсталирах го три пъти и все едно и също. Иначе всичко друго се оправи и работи. Моля ако някой знае нещо по въпроса да помага.
Цитирай
Аксесоари
#2

С кой фърмуер беше преди това и кой му сложи най-добре дай линк от къде какво си свалил.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Здравей rado_8.Всичко което съм свалял и съм направил съм го взел от твоите инструкции които беше дал на друг колега. Всичко съм направил както си го описал във форума със снимките и видеото.
Цитирай
#4

Дай линк да видим какви съм ги вършил Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

От тук .
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950
Цитирай
#6

11 стр тема кажи поне на коя страница да търся Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Всичко съм следвал стъпка по стъпка като е описано там от начало до край. Пеинсталацията премина без грешка но след заводските настройки след избиране на езика следва свързването с wi-fi което не става. Наложи се да го прескоча и да опитам да го пусна от настройките но и от там не се получава.
Цитирай
#8

Изтегли по-стар или по-нов.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

И аз имах същият проблем, руутнах си телефона и триех настройките на wifi, вместо да връщам към фабрични. Ама ако не става и след това по-добре сложи къстъм ром или друга андроид версия на оригиналната.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)