Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на Galaxy S7 от къде????
#1

Привет на всички !!! От 2 години ползвам LG G3, а преди това айфон. Ако трябва да бъда откровен, тогава преминаването от iOS към Android не мина леко. Дори имаше моменти когато съжалих че си взех LG-то, защото стария ми iphone 4 работеше 2 пъти по гладко. Както и да е. За тия 2 години от LG направиха няколко "кръпки" и долу горе нещата придобиха "ВИД НА ИЗГЛЕД". Но както казва Мечо ПУХ.....новото си е ново...или там каквото беше. Реших че пак ще си остана на андроид. Припомних си как затворената архитектура на iOS до известна степен пречи да си мобилен на 100%, и това беше определящия фактор за избора ми на ОС. До тук добре...и телефон си набелязах- galaxy S7. Не ме питайте защо точно С7 а не edge. Просто предпочитания. Притеглих двата телефона доста сериозно и реших че С7 е телефона за мен. Предполагам че след 7 месеца от както е на пазара, вече би трябвало да са изчистени повечето проблеми от първите партиди( очаквам мнения за това), защото имаше доста коментари за самоволни рестарти, губене на мрежа както в 4г така и в 3г , хлопане на лещите в камерата, загряване дори и при нормално натоварване, проблеми с home бутона след тестове за водоустойчивост и т.н.  Така че в общи линии съм наясно какво ще си купя и как ще го ползвам. Въпроса ми е от къде ???.... и той е провокиран от това че имам корпоративна карта на Мтел и всичките ми услуги в нея са меко казано на тумбак. Така че не искам да се разделям с нея. И сега....Tehnopolis или Tehnomarket. Ще се обоснова...искам да взема два телефона единия в кеш а другия на лизинг...единия за мен а другия за жена ми, и май само от там може на изплащане без обвързване с договор към оператор. Та ако някой е купувал от там нека сподели....коректни ли са когато става въпрос за гаранции. Благодаря на всички предварително.

xiaomi 13
Цитирай
Аксесоари
#2

Моят S7 edge е от първата партида (preorder) и нямам нито един от изброените проблеми. Взех го в кеш от Технополис и останах доволен от обслужването. Всички документи бяха изрядни и кутиите заводски запечатани. За гаранцията не мога да кажа много, защото за щастие не ми се е налагало да я ползвам, но пък поне не съм чувал оплаквания. Щом ще даваш доста пари при това за два броя, правилно си се насочил към Техно-магазините, а не към някой тънкажен магазин на варненската GSM мафия. Иначе и двата магазина предлагат сходно разсрочване на плащанията, което можеш да сравниш с лизинг калкулаторите в сайтовете им.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#3

Аз мога да ти препоръчам eMAG. Доста голяма част от техниката ми е от тях, също така съм много доволен от сервиза им. Вземат ти повредения продукт, връщат го до Румъния, поправят/заменят го и ти го връщат напълно безплатно. Цялата процедура я вършат по-бързо от K&K, които си вдигат телефона от дъжд на вятър. Имат и опция за удължаване на гаранцията на продуктите, което също би ти било полезно.
Цитирай
#4

Да но в Е-МАГ не дават на изплащане. А нямам кеш и за двата телефона

xiaomi 13
Цитирай
#5

Напротив, имат опция за лизинг, излиза като начин за плащане при финализиране на поръчката. Не знам доколко ще ти хареса крайната сума за изплащане обаче, предишният ми телефон беше на изплащане при тях (чрез БНП Париба) и не съм особено доволен.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

Бе аз два пъти си давам телефона за ремонт. Първия път 2 дни, за да ми сменят екрана. След това ми смениха основната платка за един ден - сутринта го оставих, следобяд ми се обадиха да го взимам. Носих го директно в Мост. С емаг тези срокове са немислими. Иначе други минуси май няма.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#7

Часовникът си бях пратил на сервиз в K&K, като и двата пъти ме бавиха по седмица, даже и повече. А от Samsung казаха, че на „Коста Лулчев“ №58А е единственият оторизиран сервиз у нас за тази техника.
Цитирай
#8

Към автора - за апарата на изплащане нямаш избор - от техномагазин го взимай. Но за този, който ще плащаш в кеш, бих ти препоръчал този магазин: http://www.mobiland.bg/samsung-galaxy-s7-32gb-g930f

Моят е от там (само че е Edge) и няма никакви забележки. Хората са супер коректни и най-вече отзивчиви. Телефоните им идват от Англия, а не от Африка, Бангладеш или Сибир... Пълна окомплектовка, не отваряни. Поръчах си го в 10ч. сутринта, в 14:30ч. същия ден, вече му се радвах в ръцете ми. Единственият кусур е, че зарядните са им английски стандарт (дават ти безплатно адаптер, разбира се), но самото зарядно е по-обемно от нормалното такова. Но пък съгласи се, че за 300 лева разлика в цената, в сравнение с техномагазина, ще преглътнеш по-обемното зарядно Wink

Освен ако не е въпроса с купуването на изплащане, просто недоумявам с какъв акъл, човек би дал 1300 лева за S7, точно 7 месеца след премиерата му. Нормалната цена на телефона отдавна се върти около хилядарката...

.::: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 256GB /Phantom White/ :::.
Цитирай
#9

Да обмислях варианта единия телефон да  е от някой онлайн магазин, а лизинговия от някое техно.

xiaomi 13
Цитирай
#10

@Sky_Walker, този сайт каква гаранция предлага към устройствата си?

 
Цитирай
#11

(2016-10-07, 23:27:39)NoMaD написа:  @Sky_Walker, този сайт каква гаранция предлага към устройствата си?

Имат си гаранционни условия:

http://www.mobiland.bg/garancionni-usloviya

24 месеца е за ФЛ Wink

.::: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 256GB /Phantom White/ :::.
Цитирай
#12

(2016-10-08, 08:56:12)Sky_Walker написа:  Имат си гаранционни условия:

http://www.mobiland.bg/garancionni-usloviya

24 месеца е за ФЛ Wink

Всички мобилни телефони се сервизират от официалните сервизи на марките.
 
Apple - Криейтив център
Samsung - KK сервиз
LG - KK сервиз
Sony - Булграм ЕООД
HTC - Булграм ЕООД
CAT - Булграм ЕООД
Motorola - Омниаком
Nokia - Мост компютърс

Което говори добре за сайта Stolt

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#13

Здравейте, аз купих на изплащане от този сайт: http://onlinezateb.com/. 1015лв-  S7 обявена цена. Поръчах в понеделник, пристигна от Белгия или Германия до магазина във вторник и в сряда бе при мен с Еконт. Телефона е за западна Европа, със стикери на кутията , не отварян. От магазина поради тази причина слагат една тяхна гаранция за 2 год.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)