Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да изпратя SMS
#1

Днес спрях на зелена зона в София и се опитах да пусна SMS с номера на колата ми до 1303, но не можах. След всяко натискане send до моето съобщене се появява "удивителен" знак че не е изпратено съобщението. Така около 5-6 пъти. Аз ли съм натиснал нещо, малко помощ! Май в бързината преди да натисна send ми изписа , че би могло да се таксува съобщението ама знам ли дали натиснах нещо просто не изпраща съобщение до 1303. Към други номера няма грижа.
Цитирай
Аксесоари
#2

Вероятно е ограничено от настройките, следвай стъпките описани по-долу и ще се оправи:

Settings->More->Application Manager->All tab->Messaging

Scroll down and check under Permission->Send Premium SMS. You may find "Never Allow" as selected option. Tap on the box.

Don't choose "Never Allow". To send Premium SMS, select only "Ask" or "Always Allow"

Iphone X 256GB / Samsung Galaxy S8 (SM - G950F) / Samsung Galaxy S6 Edge Plus (SM - G928F) 64GB / Samsung Galaxy S6 Edge (SM - G925F) 32GB / Samsung Galaxy S4 LTE (GT-I9505) / Iphone 4S 64GB
Цитирай
#3

Това е за по-стари версии на андроид, а ето и за 6.0.1 ( Настройки->Приложения->Диспечер на приложенията->още->показване на системни приложения->Услуга за съобщения ) Най-долу се намира Wink После Premium SMS го правиш на Винаги разрешавай и си готов ! Smile



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)