Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон с голяма СИМ карта
#1

Предложете андроид телефон с 2 сим карти едната задължително голяма ,бюджет до 400 лв,може и втора ръка.Дисплей 5 до 5.5 .До сега съм намерил само leagoo M5.Ще се използва за служебен телефон и да записва разговори,скайп,фейсбук.
Цитирай
Аксесоари
#2

Защо държиш да е с голяма сим карта?

Motorola Defy Mini -> Sony Xperia Sola -> Samsung Galaxy Core -> Motorola Moto G 8GB -> iPhone 5 16GB -> Samsung Galaxy Note 3 Neo -> iPhone 4s 16GB -> LG G2 16GB -> Samsung Galaxy Alpha 32GB -> Huawei P9 Lite -> iPhone 5S 16gb
Цитирай
#3

защото се въртят в фирмата 700 карти и ни ги  сменят през месец, два и са само от стария стандарт
Цитирай
#4

Имам едно Леново А1000 с две големи карти.Хубава батерия и до там, става единствено за разговори.

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай
#5

малък ми идва дисплея, дават го 4,а сега съм Испания и около коледа ще се прибирам
Цитирай
#6

(2016-10-08, 14:38:19)D68 написа:  защото се въртят в фирмата 700 карти и ни ги  сменят през месец, два и са само от стария стандарт
 Купуваш си за 1 лев адаптор за карти и си слагаш формат на картата по желание. Така не става ли?

 
Цитирай
#7

Има адаптори за нано сим към микро сим и мини сим (нормална карта).
Има и за микро сим към нормална карта.
Но такъв, в който да сложиш нормална карта и да я пъхнеш в четец за микро или нано сим не съм чувал.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#8

И аз не съм чувал, само от по-малък към по-голям размер. За тях става въпрос.

 
Цитирай
#9

то за това сменям телефона,не може да режа служебни карти и после да давам на колегите адаптери а и шефа на третата ще ме подгони
Цитирай
#10

Колега, виж тези, други не намирам.

LENOVO A536 DUAL SIM BLACK

SAMSUNG GALAXY GRAND NEO + DS BL I9060i

LENOVO S856 DUAL SIM


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#11

В общи линии избора се свежда до тези ---> GSM Arena - search
Остава да видиш кой от тях ще го намериш в БГ и на каква цена.

 Xiaomi Mi Max - Android 6.0.1; HTC ONE 10 Dark Grey 32 GB - Android 6.0.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)