Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi5s/plus/
#1

Има ли поръчали ? Споделяйте мнения, снимки . Big Grin  Аз го очаквам до 10 дни.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще кажеш, ако батерито ти прави поне 5 часа дисплей...може и аз да си взема...сега ще съм с Redmi Pro, днес идва

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#3

Според мен да видим дали и кога ще получат глобална поддръжка и нормално отключване на Bootloader-a.
Защото като пример, Redmi note 3 Special edition много оплаквания има че няма официално отключване още
Цитирай
#4

(2016-10-08, 12:51:09)dingila написа:  Ще кажеш, ако батерито ти прави поне 5 часа дисплей...
MI5 си ги прави, дори и отгоре. Защо да не прави и MI5s? Нали и батерията е малко в повече.

 
Цитирай
#5

Snapdragon 821 е 10% по-енергоспестяващ от Snapdragon 820. А и батерията на Ми5с е 3200. Живота на батерията в сравнение с Ми5 трябва да е лееко по-добър.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#6

Да, а в следващия модел, който ще е с Snapdragon 830, може би нещата ще бъдат и още по-добри.

 
Цитирай
#7

Ако се забавят както се забавиха с ми5 може и 850 да дочакаме Smile на мен плюс версията ми идва голяма така че аз ще се радвам на благинките от 128гб малък събрат

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#8

Ами то в интернет вече има снимки, които са на тялото на Ми6. Поне така се смята..

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#9

Много е рано да пускат ми6 или въобще да я споменаваме при условие че се знае колко бавно xiaomi си пускат флагманите трябваше им 2 години да направят ми5

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#10

Нали знаеш, че в пълно със слухове и странни рендъри и тийзъри. Снимките, които според китайските тек-сайтове се считаха за снимки на Ми6, днес се появиха в phonearena като Mi5c - 5.5 инчов модел... Нещо шаоми.. Оляха се.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#11

И защо да се оливат? Някой да е твърдял, че MI6 се очаква да бъде пуснат тази година? Друг е въпросът, че има хора, които вярват на различни тийзъри и подобни фейкове, пуснати в интернет пространството.

 
Цитирай
#12
Tongue 

Аз чакам Ми2 ноте. Не мога да разбера политиката на Ксиаоми за флагманите, но Ми2Ноте според мен ще е водещият телефон. Нито редми про нито ми 5* или плюса могат да му се опрат. Няколко пъти го отлагат. Скоро трябва да го пуснат...за съжеление се заговори чак за ноември.
пп.
Дано не му гърми батерията и на него, че май са копирали от самсуняците Big Grin
Цитирай
#13

Самсуняците нямаха време да си изтестват модела, може би това им беше грешката.
Тук обикновено има една таргет група, която ще е с модела поне месец преди премиерата и ще успеят да хванат ако има хардуерен проблем.
Поне така бяха направили преди премиерата на mi 4i в индия
Цитирай
#14

Самсунг си го набиха сами. Сега даже го спират от продажби Note 7 Smile
Цитирай
#15

Нека това да спре офтопика по темата, Благодаря.
Цитирай
#16

Някой вече с новия модел, пряки впечатления няма ли?

Sent from my MI5

 
Цитирай
#17

Все още никой го няма, а аз чакам черната версия да се появи и същото така глобъл версията да е налична за модела и ще го грабна

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#18

@Gosho223, вече се предлага с къстъм ROM - върши работа.

 
Цитирай
#19

Аз го чакам, Шипнат е. До края на седмицата поне се надявам да е тук или другата седмица.
Цитирай
#20

@mejdupraznika, от кой търговец е поръчката?

 
Цитирай
#21

Аз поръчах от ТО черния Ми5с 128 гб, но две седмици телефона стоя със състояния очакващо изпращане и след 100 съобщения, той ми каза, че черния цвят ще е наличен след 3 седмици или след началото на ноември. За сега ме спира липсата на цвят.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#22

Напълно е нормално малко след пускане на пазара да има недостиг. Винаги се препоръчва да се изчака 2-3 месеца, а да не се бърза още в първия момент с поръчките по ред причини, едната от които е именно тази.

 
Цитирай
#23

От ТО е поръчката, ще видим Smile
Цитирай
#24

@mejdupraznika, тогава чакаме първите тестови впечатления от телефона.

 
Цитирай
#25

Хора да ви попитам. В едно ревю гледах, че само 128 гб версия има 3D touch но пък в сайта на ibuygou си пише на всяка една от версиите, че го има. Малко съм объркан. Има ли го няма ли го ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)