Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Screen flickering/fading
#1

Здравейте, от днес сутринта екрана на телефона почна да премигва или да потъва в тъмнина. В интернет прочетох, че е проблем с кънекторите или самата им запойка или както те го наричат - Soldering Issue. До колкото знам, при слагане на хартийка в/у кънектора или смяна на дъното се оправя за известно време. Някакви идей какво мога да направя(телефона не е в гараниция) ? Мерси!

LG G3 Titan 16GB 
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако искаш ми прочети коментара в темата за синия екран. С печката си оправих дънната платка с точно същия проблем като твоя.
Цитирай
#3

привет. Имах същия проблем на телефона и изгледах едно видео, което го направих вкъщи и стана. трябват ти само комплект отвертки и маалко хартия. Получи се при мен и сега не е премигвал и всичко му е наред, а се бях засилил да го махам и хвърлям.
В сервиза веднага ме погнаха, че било дънната платка и за 200 лв щели да ми сложат 32 гб+3 гб рам, тъй като моята е 16гб.
Но прецених, че не мога да инвестирам ис е получи. Драмата ми е по-скоро тази хартия да не кара телефона да загрява повече, но не мисля. Поне не грее извънредно повече

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#4

Здравейте, от вчера и аз имам същият проблем. Може ли да дадете линк към видеото за което говорите. Поразтърсих се и видях, че вместо хартия един използва монета. Ще пробвам и ще кажа какво е станало.
https://www.youtube.com/watch?v=_fFZlg2Ydu8

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#5

С монетата изкара 3 дена и пак започна да потъмнява екрана. Днес го пратих към мост. Да видим колко ще ме осурвакат.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)