Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 3Т официално представен на 15.11

Тея счупиха тъпомера с представянето на телефона. Ма иначе самия телефон на хартия поне изглежда добре, повече от добре. малко рекламни пинизи пак (6РАМ), ама май това продава напоследък. Хареса ми телефона.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
Аксесоари

Прав си, пълна тъпня. Опредено нямаше никаква нужда от живо предаване.Няма никакви фрапиращи ново въведения,лек ъпдейт за 80лв,но си струват.
Стария май го спират ?
Цитирай

Ако е само 80 лв. е добър ъпдейта. Процесор, батерия и предна камера за тея пари си е достатъчно.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Хайде с още £400 назад...Smile
Цитирай

Не се плаши, лирата пада 😀
Телефонът ако работи така добре каквито са спецификациите му, си заслужава парите.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Само заради 400-те мАх си заслужават тези 80лв. Батерия, процесор, предна камера и уж сензора на задната, но там не ги разбирам нещата. Цената си я бива. Тоя цвят Gunmetal ми е малко странен. Нито черен нито сив. С това име човек ще си помисли, че е от рециклирани пушки  Lol

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Кви 400+ . На 820 са 2.15, а на 821 са 2.350

Процесор - 200мхз повече. Разлика никва няма да се забележе според мен дори в далечен план.

Камера - Предна камера 16мп, но с 1 микрон големина. На обикновената тройка е 8 с 1.4 микрона. Т.е новата камера отпред е с два пъти повече мп, но самите те са по-малки.
Ще е малко по-добре в детайлността и толкоз, вероятно заради по-малките пиксели ще е по-зле на тъмно. Задната камера е абсолютно същата като на 3та

Дизайн - Тъмната версия е наистина тъмна отзад сега,аз не бих си взел черен метален телефон, Драскотините ще се видят много скоро. Други разлики няма. Интересното е че въпреки по-голямата батерия и по-голяма предна камера тежестта е абсолютно същата.

Батерия - Това според мен е единственият наистина плюс на новата версия на 3та. тези +400ма може би ще докарат още около час време на екран ( SOT )

Памет - Ок, има 128гб. версия, но тя изглежда няма да е с 80 лв. по-скъпа. Вероятно с 180 повече от 3та. Няма лошо от повече памет, но смятам, че дори и да имате много и големи игри, да свалите няколко филма за гледане, дори и десетки програми. 64 гб ще ви стигнат.на 1та като бях с толкова пак ми недостигаха чак след 2 години ползване и стотици снимки и то като сложа няколко епизода от някой сериал. За някои хора ще си заслужава допълнителните пари, за повечето едва ли.

Аз не съм ядосан, че пуснаха толкова скоро нова версия. Според мен наистина безмислено, но поне така виждаме, че слушат потребителите си с увеличаването на Батерията и подобряване на предната камера. Което ни показва, че вървят по правилен път към 4та.
Не е и лошо бизнес решение от тяхна страна според мен, тъй като ако преди от 2та на 3та може да не са искали да преминат много хора, но сега повечето ще минат на 3Т. Ако този риск им се отплати ще пуснат и 4Т, който пък от своят страна ще привлече повечето от потребителите на 3та, които едва ли ще минат на 4та.

НАЙ-ДОБРОТО Е че всички нови ъпдейти за 3Т ще идват веднага и за 3.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

OnePlus 3T идва с по-бърз процесор и с по-голяма батерия : https://forums.oneplus.net/threads/intro...3t.473806/

 
Цитирай

За притежателите на тройката едва ли е оправдан ъпгрейда, но иначе изглежда чудесен телефон на чудесна цена. Особено на фона на цифроманията на всички останали...
Аз лично започвам сериозно да се замислям.
Цитирай

То си е за замисляне. При тея параметри трябва на всички да е такава цената, ама имайки предвид, че дори Хуавей си повярваха и средняка Нова струва колкото този телефон... Май и аз вървя към фен на 1+

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Емски , нискобюджетните и средно бюджетните телефони на хуауей са с името Хонор.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Хардуерно всичко ми харесва, ценово също. Но няма къде да видя как му е софтуера и камерата (лично), за съжаление. Но ако другите продължават с цените да гонят Бурж-ал-араб, няма да ни оставят много избор.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

За 40€ повече си заслужава да се вземе новата версия. Дори само заради по-голямата батерия. Ще има по-продължителна поддръжка от другата версия на телефона. А и няма много телефони със този хардуер за 440€. Общо взето за мен си заслужава парите.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

И аз много се замислям. Реално само видеото при предния модел ме отказваше, но се надявам тук да е по-добро. И с гаранцията е малко кофти. От друга страна мога да взема S7 edge за 1050 лева. Та съм на кантар сега.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

(2016-11-16, 10:02:03)bobyn написа:  Хардуерно всичко ми харесва, ценово също. Но няма къде да видя как му е софтуера и камерата (лично), за съжаление. Но ако другите продължават с цените да гонят Бурж-ал-араб, няма да ни оставят много избор.

Има доста колеги с телефона. Отиди на бира с някой и го разцъкай. Надали някой ще откаже бира почерпка. (:

Сега малко ОнТопик:

Според мен малко безсмислен телефон. В смисъл, че новите неща не са чак толкова, че специално да се пуска нов модел. Освен ако има някакъв проблем с 3-ката или нейното производство, за който ние не знам. Не ме разбирайте погрешно, телефона е доста добър, на добра цена, с добри материали, но някак си е странно създаването на този модел. По-добре да бяха спестили сили и ресурси за 4-ката.

И да пуснат най-после един по-малък телефон със същите/подобни техн. данни.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Е ако сменяш OnePlus 3 с 3Т няма да е голям ъпгрейд. Ако обаче се избира между 3 и 3Т, мисля 3Т си заслужава напълно разликата от 40€. Smile

Предполагам че догодина ще пуснат 1+4 с 8 гъби РАМ, защото по слухове и новият ексинос и дракона ще поддържат до 8 GB РАМ. Пак ще има какво да предложат.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

За мен пък си е доста смислено, да ъпнат тези няколко спецификации за символично увеличение в цената и да спрат да правят 3-ката.
Така са конкурентни на другите марки които пуснаха S модели за празниците.

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай

Аз почти съм решил това да ми е заместника на Нексус 5-цата когато се наложи да го сменя. А това може да е скоро. 
След като продажбите започват на 28ми дали има вероятност да пристигне преди коледните празници?

Иначе сега това е идеалната възможност на OnePlus да спечелят феновете на Нексус серията.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

По-категоричните изводи трябва да се направят след като вече минат hands-on ревютата и тестовете. Ще е интересно да се види как работи с F2FS файлова система и SD821 спрямо 1+3.
Реакциите (в xda и op community) от снощи са като на хора получили шамар в лицето от страна на OnePlus. Дано въпреки първоначалните гневни реакции и 3Т за вбъдеще получи същия DEV & ROM support както сега го получава 1+3 иначе ще е е безсмислен след Юни 2017 .

Always looking forward
Цитирай

http://www.xda-developers.com/exclusive-...elopers%29

Явно собствениците на 1+3 са го играли бета тестери за 1+3Т (sort of).

Sent from fuckedUP vps. (:

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Изобщо не съм впечатлен. Почти всички слухове се потвърдиха с изключение на слуховете за Sony IMX398. Снощи бях отворил в 1 таб страницата на Oppomart и в друг таб гледах лайвстрийма на 1+ и бях готов да направя pre-order, но след като не видях промяна в камерата, просто изгасих таба с Орро. Ще чакам OnePlus 4 да видя какво ще представлява.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Аз май ще се наредя на опашката още в началото. В семейството ми вече двама са с проблемни телефони и по-добре да дам на някого Нексуса и да си взема нов, вместо те да си взимат нови бюджетни телефони. 
От OnePlus казаха, че няма да спират 3ката и в момента чакат нови бройки от този модел. Не се знае кога ще дойдат и дали ще имат намаление.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Аз пък що разбрах, че спират 3, за да произвеждат 3Т, защото нямат излишни производствени мощности!?
Цитирай

@GH0STFACE
http://www.gsmarena.com/oneplus_3_isnt_g...-21654.php
http://www.phonearena.com/news/OnePlus-3...on_id87832

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

(2016-11-16, 15:50:40)GH0STFACE написа:  Аз пък що разбрах, че спират 3, за да произвеждат 3Т, защото нямат излишни производствени мощности!?


И в това има резон, но не е потвърдено. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)