Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бързо или нормално зареждане на батерия ?
#26

Аз зареждам само бавно. Считам, че бързото зареждане трябва да се ползва само при нужда.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

При мен нещата стоят така:
Бързо зареждане - 1:10 (15) ч.
Нормално зареждане - 1:20 (25) ч.
С6 едж+

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#28

В интерес на истината е малко противоречиво.
Телефонът по дефолт ползва бързо зареждане, самия адаптер е пригоден за тази цел, вероятно всичко е тествано, но след случката с note 7, явно не е толкова добре тествано и изпитано средство.
Още повече, че при бързо зареждане телефона прегрява повече.
Ако човек няма бърза работа, считам, че зареждане с кабел е най-безопасния метод.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#29

(2016-10-13, 19:16:23)adri написа:  но след случката с note 7, явно не е толкова добре тествано и изпитано средство.

Лошото при ноута е, че не е ясно какво точно причинява гърмежите. Дали е батерия, дали е някой конектор, зарядно, процесор.... за това си мисля, че Самсунг го спряха от производство напълно.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#30

Реално с малко по-слаба батерия от Galaxy S7 edge, а толкова сериозни проблеми ...
Ясно е, че е прегряване, но каква е причината само Сасунг трябва да кажат.
А до колко сме защитени и тези с Galaxy S7 edge също не се знае.
Не знам дали е слух или истина, но чух, че има идентични единични проблеми и с S7 edge
Процесорът им е същия като нашия, предполагам и зарядното, имат вътрешна памет 64 ГБ, и по-голям дисплей.
Прецакали са нещо, но и те не знаят каво явно.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#31

Аз винаги съм на бързо не мисля, че от производителя щяха да слагат бързо зареждане ако щяло да прецака батерията! Тя сама по себе си има цикли на зареждане говорим за пълно зареждане не за слагане на PC да дръпне малко ... щом го има за какво да го спирам. Както се казва ползвай си телефона и не се косете толкова.
Цитирай
#32

(2016-10-10, 18:03:56)adri написа:  На кой режим зареждате телефона си ?

Само и единствено с бързо зареждане. Така беше с шестицата, така ще бъде и със седмицата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)