Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Колеги имам проблем със сензора за близост (proximity sensor). 
Проблема се свежда то това ,че сензора лови само когато има нещо долепено до дисплея.
Т.е. по време на разговор екрана не се изключва и натискам какви ли не работи.
Може ли някой да предложи решение на проблема.
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефона няма датчик за близост.Трябва да се допре дисплея до ухото и тогава дисплея угасва, става и с допиране с пръсти.Просто такъв е модела.
Свиква се, но е доста неудобно, само при отдръпване светва дисплея и неволно може да се натисне примерно заглушаване на микрофона.
Цитирай
#3

Аз всеки път натисках копчето за заключване при започване на разговор, а при приключване пак го натискам за да се събуди.

Сега на новия тел по навик пак го натискам Big Grin

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#4

(2016-10-15, 11:43:41)BGDropche написа:  Аз всеки път натисках копчето за заключване при започване на разговор, а при приключване пак го натискам за да се събуди.

Аз съм задал при натискане на power бутона да приключва разговора и пин за отключване, но ако става така е добре, може да се пробва.
Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)