Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P9 или Honor8
#1

Здравейте двоумя се между тези два модела,някой ще даде ли мнение да видим накъде ще се наклонят везните?

Sent from my HTC One mini using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен Huawei P9 е по-разумния избор заради редовната поддръжка в сравнение с Huawei Honor 8, който е по-скоро средната им класа.
Цитирай
#3

Виж Mate 8 по може да има база за сравнение с P9,но Honor ,както спомена колегата е бюджетния телефон на Huawei
Цитирай
#4

Не знам,гледам сравнение между двата honor май леко по бърз идва а и е с 4гб рам.

Sent from my HTC One mini using Tapatalk
Цитирай
#5

Телефон за близо 900 лв не знам как се вписва в бюджетния клас ?!
Цитирай
#6

Версията с 64гб ром от топуан алиекспрес с доставка dhl излиза 540$ което си е 930лв

Sent from my HTC One mini using Tapatalk
Цитирай
#7

Хонор8 няма вип гаранция.
И все още не знам дали се внася официално в БГ.

Хонора има в пл+с - бутон към фингърпринта.

Иначе са си еднакви в различна опаковка.
Цитирай
#8

Внасям ги аз Smile най-официално
Майтапа настрана, ама вкарах 4 бр, 3 от които проддох веднага. един си оставих за себе си. Проверено гаранцията важи и тук
Ползвам 2-ри вече 10-на дена ( един син, сега черен), преди това съм ползвал и П9.

Разлики, като бързодействие, камера, приложения при ползване никакви не усещам.
Иначе онор-а има 1гб рам повече, фингърпринта е с разширени възможности - то вече си е бутон.
Има някои софт добавки в менюто, като "щадене на очите"
Камерите са еднакви, дисплеите също. Който ти харесва повече взимай него.

Honor-a  е със 2 сим слота, като единият поддържа сд карта мисля до 256гб, няма смисъл да се купува по-скъпата версия с 64гб ром
Цитирай
#9

Ами вече в взет п9 и те така!

Sent from my HTC One mini using Tapatalk
Цитирай
#10

Това е и моята дилема. Или по-скоро беше. В магазин на вива взех да разгледам един P9 и...не го почувствах като моя телефон, не ми беше хич удобен. Трябва сега да докопам от някъде един Honor 8 да го подържа поне за 2-3 минути да видя там как ще е усещането. Ако и той не ми хареса ще чакам нещо друго, мислех преди това да е Xiaomi Mi5s, но той има някакви супер нелепи черни рамки на дисплея и още като го видях на представянето му и се отказах от него.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#11

Е то П9, ако не ти е удобен, то Онор-а от къде ще ти е по-удобен като са еднакви на размери.
Даже онор-а е много хлъзгав с този стъклен гръб. Иначе е супер красив, черният изглежда като едно цяло монолитно блокче от стъкло. Камерите са скрити и ползват същото стъкло, което покрива на гърба.
На моя му взех едно карбоново фолио - полупрозрачно да не ну се губи вида на телефона, но е малко орелефно и сега го държа нормално. Иначе на маса да го сложиш гол и бяга по нея сам
Цитирай
#12

Ами като размери са еднакви. Но ми се струва, че на Honor-a формата му е една идея по заоблена по ръбовете, което не рядко оказва голямо влияние в усещането, което оставя телефона. За това искам да намеря от някъде, да подържа и да преценя какво да правя.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#13

Продава ли се в България 4GbRAM/64GbROM версия на P9 ?
Цитирай
#14

Toку що ми потвърдиха, китайската версия на хонор8 не се обслужва от К§К сервиз.

Ако е закупена в Европа - да.

Имайте го предвид.
Цитирай
#15

Taka e да. Моите ги взех от амазон.ук. На гаранционната карта си пише, че важи във всички страни от ЕС.
Някой на който продадох 1бр се е обаждал до Huawei.bg и са му потвърдили, че ще важи.

Пс: ако някои много държи мога да продам моят. На 10 дена е, неотличим от нов със стъкло отпред и гръб
Цитирай
#16

(2016-10-13, 08:23:55)BisVal написа:  Продава ли се в България 4GbRAM/64GbROM версия на P9 ?

В plesio.bg го има.
Цитирай
#17

В търсене на компактен 5-5.2" издържлив телефон с хубава камера..., се чудех на Honor 7i 5.2", но чупещата камера ме разколебава, ако е паднал достаъчно може и да го пробвам.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idP...hone2=8195

П9 като гледам не му е мръднала цената тук. (дори и с план) иначе му точа лиги  Rolleyes
Honor 7i е с най-доброто отношение екран/тяло 73.9%!

ПП: Мате 8 е с 80% ratio!!!

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#18

Big Grin чак 80% не е, по-скоро около 78%.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#19

Процента на съотношението се повишава с размера на дисплея, ако има някой с 9 инч. дисплея сигурно ще е над 90%

Sent from my MI 4W using Tapatalk
Цитирай
#20

Продават ли го Ноnоr 8 в България вече?
Цитирай
#21

Пост №16.
Цитирай
#22

Гледай сега, това е мой пост, а в Плесио въпреки , че е качен в сайта им го няма наличен! Щели да го получат незнам си кога ! Така че, ако знаеш нещо друго, пиши !
Цитирай
#23

Е в крайна сметка избрах П9

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#24

(2016-10-23, 20:37:49)Appbg написа:  Гледай сега, това е мой пост, а в Плесио въпреки , че е качен в сайта им го няма наличен! Щели да го получат незнам си кога ! Така че, ако знаеш нещо друго, пиши !

Ами да си го беше редактирал този твой пост. Защото след твоето мнение №16 мислех да ходя до Плесио да го гледам, а така излиза, че си ме подвел.
Цитирай
#25

в Emag има Honor 8 Gold-а / 64 gb за 1030 лв. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)