Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Код за Service mode?
#1

Здравейте на стария Huawei G700 имаше код който отваряше този Service mode и от там можех още да си увелича звука на слушалките вискоговорителя и тн.Някой случайно да е попадал на него за нашия телефон.Пробвах няколко от Google но нищо несе получи.[Изображение: 46d6db382b2d889b52c40dad5883401c.jpg]
Неговоря за това меню а подобно.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
Аксесоари
#2

*#*#2846579#*#*
отваря точно същото немю

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай
#3

Не аз говоря зе дно дриго меню но незнаю на този телефон дали въобще го има.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#4

Търсил съм същата опция в сервизното. P8 Lite няма такава.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#5

Ехх много жалко взех си едни нови слушалки свирят уникално а много малко нему стига на телефона да усили както си трябва.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#6

Ето това може да ти помогне - http://forum.xda-developers.com/p8lite/g...0-t3405620

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#7

Благодаря за линка колега ама неискам да базикам тези файлове а програмата крашва.Има там един друг линк за Dolby Atmos качих го но нечувам да има разлика за съжаление.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#8

Да, знам и за Dolby Atmos, четох и за двете още преди, когато и аз бях навит като тебе да повдигна звука още малко Smile Честно казано по-добрия вариант ми се видя този, който е описан в линка където постнах. Но това го съдя на теория, понеже не съм опитвал нито едното нито другото. А за Атмос-а до колкото видях на едно място в XDA, един колега беше писал, че няма особено отношение към самата сила на звука, а повече към качеството. Иначе на мен също много ми е нужно да повдигна силата на звука, понеже имам намерението да си свържа телефона към системата в колата (когато я подкарам пак). Понеже излиза, че на P8 Lite е доста по-слаб звука от на предния ми телефон, който свързвах там (Prada by LG, двуядрен старец на 5-6 години). Това си е един от минусите на P8 Lite, по-слаб му е звука на слушалки от много други модели. Не ми се ще да рутвам и да мацам по системните файлове още, иначе ще го модна и даже ще опиша как става, ама... Просто още не ми се ще. Знам, че няма как да го убия като е отключен буутлоудъра, ама мисля още да изчакам.


П.П.: След многото ми опити и терзания как поне някак да повдигна силата без руут и цапане на системните файлове или друг вид модване, стигнах до Jet Audio Plus - музикален плеър. Има разни предусилватели, модулатори и тн.т., които малко повдигат силата, до колкото може. Просто иска малко игра с настройките и се постига известен ефект, разгледай го. Ето в тази тема колегата mdjurov е дал и платената пълна версия за сваляне- https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=65007

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#9

Да знам го но аз основно използвам Тубата нямам нито една Мпз-ка на тела.На стария ми Huawei беше още по зле явно са си такива от малки.Но на фона на таблета ми Леново който уж има оригинално долби и тн. който исках да вградя в колата Huawei-я е на светлини годин.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#10

Само да споделя че след инсталацията на този Dolby Atmos телефона нещо започна да цикли дори и като пиша.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#11

^ Ами бъгня.. Чисти го и така.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#12

Аз го оправих.Деинсталация и всичко вече е перфекрно.Казах го с идеята ако някой го сложи и се чуди какво става.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)