Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дразнещ проблем с notification bar-a
#1

Здравейте, понякога когато свалям лентата със задачи до долу, това не се случва. Отваря се само една малка част. Трябва да плъзна няколко пъти на долу за да се покажат нотификациите. На скоро му правих repair чрез компаниона заради друг проблем, но тоя остана. Някакви идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Това май не е проблем, по принцип на sony телефоните е така.. първото плъзгане ти излиза нотификейшън бара с второто вече и останалите джаджи, не знам дали може да се промени
Цитирай
#3

Не е само при Сони, а също и при други марки устройства.
Иначе ако се свали с два пръста същият този панел, веднага се отваря в разширен вариант, където са и бързите бутони.
Друг е въпросът, че автора е описал за наличие на многократни опити за сваляне на панела, за да се стигне до желаното меню, което вече не е нормално. Поне така разбирам първи пост.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#4

(2016-10-18, 21:38:52)Monipeev написа:  Иначе ако се свали с два пръста същият този панел, веднага се отваря в разширен вариант, където са и бързите бутони.
Друг е въпросът, че автора е описал за наличие на многократни опити за сваляне на панела, за да се стигне до желаното меню, което вече не е нормално. Поне така разбирам първи пост.

Правилно и разбрал. Трябва да го плъзна няколко пъти за да се свали целия панел, а не само два пъти. Чудя се да ли не е протектора, който е надраскан?
,
Цитирай
#5

@nnvviiddiiaa, Бих се учудил ако е протектора, защото не мисля,  че намалената му визия на кристална повърхност, ще рефлектира върху тази чувствителност.
Свидетел съм на изключително надрани фабрични протектори, като единствения дискомфорт,  е визуалния за потребителя на съответното устройство.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#6

(2016-10-19, 07:45:25)Monipeev написа:  @nnvviiddiiaa, Бих се учудил ако е протектора, защото не мисля,  че намалената му визия на кристална повърхност, ще рефлектира върху тази чувствителност.
Свидетел съм на изключително надрани фабрични протектори, като единствения дискомфорт,  е визуалния за потребителя на съответното устройство.

Понякога е от дефект на тъча или некачествена изработка, имам един таблет huawei, който има същия проблем.
Колкото до това - трябва 2 плъзвания за да се отворят настройките и чистия андроид на нексус е така.
Цитирай
#7

От Android-а е, не от Sony, бавно се плъзва надолу. До колкото знам, бъг в 6.01
Цитирай
#8

Да не отварям друга тема: докато слушам музика през  заводски плеър и щом цъкна на бутона like във фейса, нивото на звука става адски силно. Другия проблем е, че когато екрана е заключен и плъзна бутона за камерата, та дори и хардуерния да е, виждам само черен екран.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)