Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с тъчскрийна
#1
Sad 

Здравейте, преди 2 дена устройството ми започна да има проблем с тъчскрийна. Работи перфектно за няколко минути, но след това спира да отговаря на докосванията, трябва да се заключи, да се изчака 1-2 минути и чак тогава отново може да се изпозлва, отново само за няколко минути. Направих soft reset, но след като нямаше ефект го върнах към фабрични настройки, което също нямаше ефект. Телефонът не е в гаранция, така че ако имате някаква идея как може да се оправи или какъв може да е проблема, пишете. Благодаря предварително!  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Опита ли да го преинсталираш?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Дъно.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Цитирай
#4

Ако не работи Knock on, залагам на скапан тъч.

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#5

(2016-10-19, 22:31:10)magi141 написа:  Здравейте, преди 2 дена устройството ми започна да има проблем с тъчскрийна. Работи перфектно за няколко минути, но след това спира да отговаря на докосванията, трябва да се заключи, да се изчака 1-2 минути и чак тогава отново може да се изпозлва, отново само за няколко минути. Направих soft reset, но след като нямаше ефект го върнах към фабрични настройки, което също нямаше ефект. Телефонът не е в гаранция, така че ако имате някаква идея как може да се оправи или какъв може да е проблема, пишете. Благодаря предварително
Колега намери, ли причината за проблема? Днес и при мен абсолютно същата работа, дори е по-зле, пълен отказ и невъзможност да се работи с телефона. ПОМАГАЙТЕ МОЛЯ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)