Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонът се рестартира и не се включва.
#1

Телефонът ми LG G3, когато бива включен започва да се рестартира постоянно и само това прави. Дори не стига до главното меню, а само логоти си върти. Беше на сервиз, но явно те не могат да оправят този проблем, защото когато ми го върнат той работи 1 час и отново изключва и никога повече не включва до главното меню, а само до логото на LG(и там спира, но логоти си свети постоянно). Смениха ми захранването, както вече и 2 пъти го връщат на фабрични настройки до андроид 5.0, а на този андроид работи 15-20 минути и тогава се рестартира по няколко пъти и зацепва отново за 15тина минути, но бъде ли ъпдейтнат всичко приключва и отново започва да се рестартира и нищо друго.

Та телефона за изхвърляне ли е?

LG G3
Цитирай
Аксесоари
#2

Сервиз имаш предвид гаранция или ...? Възможно е да е батерията, а и зависи също и от сервиза.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

(2016-10-21, 00:08:41)rado__8 написа:  Сервиз имаш предвид гаранция или ...? Възможно е да е батерията, а и зависи също и от сервиза.

Не е в гаранция, тъй като му смених дисплея преди година и нещо в друг сервиз, а не гаранционния. Батерията я купих лятото юни месец новичка. А сервиза уж е с оборотен най-отгоре в гоогле и се намира пред ТУ. Винаги, когато отида има хора да си взимат я телефони, я да оставят.

LG G3
Цитирай
#4

Батерията , ако е фалшива... проверявал ли си я? Ето >> http://forums.androidcentral.com/lg-g3/6...-fast.html

Разбери дали ти е фалшива ... вземи от някое друго G3 батерията само за проба.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

(2016-10-21, 00:11:14)OneOfAKind написа:  Не е в гаранция, тъй като му смених дисплея преди година и нещо в друг сервиз, а не гаранционния. Батерията я купих лятото юни месец новичка. А сервиза уж е с оборотен най-отгоре в гоогле и се намира пред ТУ. Винаги, когато отида има хора да си взимат я телефони, я да оставят.

Със сигурно не е от батерията, тъй като заряда си пада постепенно и държи що годе добро време.

LG G3
Цитирай
#6

Дънна платка. Често за съжаление срещан дефект.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)