Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S4 няма обхват
#1

Здравейте, днес си получих телефона, който за 2-ри път давам за ремонт. Проблема ми беше, че изгубих обхват един ден и сменях карти, рестартирах, но обхват нямаше. Днес ми го върнаха ремонтиран и на протокола пише, че е сменена платка и LCD панел. Въпроса ми е дали ако антената му е развалена може да е в дисплея, никога не съм имал проблем с дисплея чудно ми е защо е заменен. Другото е, че не си огледах телефона в магазина и сега забелязах че му е пукната камерата отзад... утре ще отида да се разправям,защото това не е от мен. Знам, че не мога да го докажа, но ще им вдигна скандал минимум. Мисълта ми е дали не са го изтървали и са счупил и дисплея и камерата?

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk

Samsung Galaxy S4 Value Edition I9515
Цитирай
Аксесоари
#2

Вече си подписал приемо-предавателния протокол, няма шанс.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#3

Хора тука в България когато нещо купувате с ГАРАНЦИЯ, запомнете един съвет от мен , по-добре втора ръка!!!Няма да изреждам опашката която трябва да преминете за тази гаранция, но само ще ви кажа , че тук в България сервизите специално за телефони са частни търговци с гараж-офисчета!!!И когато съответно Ваш телефон попадне при тях примерно с повредена антена, те щи ви сменят не само антената ами и дисплея и камерата.Едното го правят за повече пари а другото подменят нови със стари части.
Цитирай
#4

Не си лишен от логика Smile

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk

Samsung Galaxy S4 Value Edition I9515
Цитирай
#5

Мой познат бе закупил на договор от Виваком едно Леново, което постоянно му умираше за един ден батерията и то без да ползва интернет или разни там игри , дори ако говори е 1-2 пъти на ден.Батерията примерно два часа показва 87%...след това 50% , 20% и се гаси!!!Тъй като бе в гаранция , не можех да го бърникам , той го даде в сервиза , уж било батерията !След като го върнаха телефона отново правеше тези проблеми и така човека даваше 3-4 пъти в гаранциония сервиз и се оплакваше, че нищо не е свършено както трябва.Сега наскоро му го върнаха и познайте....същия проблем си остава.Посъветвах го тъй като е на договор да отиде и да си сменни телефона иначе така изплаща телефон който явно заводски си е с проблем.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)