Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Арр за програмиране на nfc тагове
#1

Здравейте,

Имам лепящи нфс тагове и цял ден се боря с това да ги програмирам, така както искам.
Целта ми е да залепя един до входната врата и като се прибирам да изключва мобилните данни и да вклюва вифи. Като излизам нещата да се случват по обратния ред.
Свалих 4-5 приложения, но нито едно няма опция за "toggle" на мобилни данни.

Някой ако може да помогне ще съм благодарен.

Пс: телефона не ми е руутнат.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
Аксесоари
#2

Когато са включени и двете и когато напуснеш зоната на wifi остава само на данните а когато се върнеш в зоната на wifi би трябвало да се включи wifi . Поне при мен е така , но аз съм с друг телефон , но мисля че това няма значение . Или може би искаш да се изкючват за икономия на енергия .

Storstark
Цитирай
#3

Да, точно това целя.
Също така искам да си направя таг за "лягане", който да спира интернета (вифи и мобилни данни).


Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#4

Ъп.
Някой друг да се включи с идея ?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#5

В описанието на тази примерно пише, че има *Set Mobile Data (on/off/toggle)
https://play.google.com/store/apps/detai...ReTAG_FREE
Цитирай
#6

(2016-10-22, 19:31:46)ianpav_4444 написа:  Когато са включени и двете и когато напуснеш зоната на wifi остава само на данните а когато се върнеш в зоната на wifi би трябвало да се включи wifi . Поне при мен е така , но аз съм с друг телефон , но мисля че това няма значение . Или може би искаш да се изкючват за икономия на енергия .
Не знам какво е Таг... но това не става ли по реда си - с 1-2 клика?

Новият телефон, който съм набелязал ще е с NFC... освен да ти пуска/спира wi-fi - какво друго би бил полезен?
Сещам се примерно за нещо...
Идваш си с момиче вкъщи, но искаш да звучи нещо готино при влизане още. Възможно ли е това? Но трябва да предвидя и включването от сутринта на усилватели, компютри... Rolleyes

ПП: Има ли вече нещо подобно на личен ИИ съветник или как се води там? Да отговаря на прости въпроси и т.н. нещо такова имаше в първите сезони на Big bang theory. Lol Tongue

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#7

Малко късно се включвам, но аз пилзвам Macrodriod. Не е NFC програма, а програма с която може да се каже на телефона какво да прави когато нещо друго се случи. Аз съм си направил например при свързване с домашната wifi мрежа да ми се изключва блутут на телефона и т. н.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)