Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Подходящ Launcher за Meizu m1 note

Телефонът е с android 4.4.4 и стоковият лаунчер има прекалено големи икони.До сега бях с Nova Launcher - работи перфектно ,но хоум бутона прави номера - натискам един път а то го приема за няколко.При стоковия launcher го няма този проблем.Доколкото прочетох няма смисъл да обновявам андроида до 5.

Sent from my m1 note using Tapatalk

Htc Wildfire,Sony Xperia Tipo,Sony Xperia Go,Lenovo A680,Meizu M1 Note и Lenovo Vibe S1 Lite

Цитирай
Dice.bg Аксесоари

И защо смяташ,че няма нужда да се ъпдейтне до 5-та? С коя версия на флайм си ?
Цитирай

Аз съм с версия 4.2.0.5I.Четох из форума ,че 5 давал много бъгове,не държала батерията и др.

Htc Wildfire,Sony Xperia Tipo,Sony Xperia Go,Lenovo A680,Meizu M1 Note и Lenovo Vibe S1 Lite

Цитирай

Не знам как е за Ноте 1, но за Ноте 2 не е вярно тоеа. С флайм 5 направо се родих от към лекота на работа. Има подобрение на батерията. Не загрява ъелефона, има и добри нови функции. Има и неща, които не ми допадат, но цялостно е много напред спрямо 4-та.
Цитирай

С коя версия на Flyme 5 си ?

Цитирай

5.10.0G
Засега от нея съм най доволен.А и тя е последната.
Цитирай

Проверявах за актуализации но ми показва ,че съм с последната версия.Явно трябва да тегля от официалния сайт.[Изображение: b096f16b0fd25fc29ce12babc6dd70e8.jpg]

Цитирай

Това е редовен номер при флайм ос. И на мен често се случва. Пише,че съм с полследната версия,а на сайта им има по-нова. Или съобщението ми за ОТА ъпдейт идва след 1-2 месеца след като е изляза новата версия.
Цитирай

Според мен , можеш да си сложиш 4 . 5 . 7 i Горе-долу добре върви дръвцето . По-нататъчните чувам са зле .
Цитирай

Ще загубя ли гаранцията към виваком като инсталирам по-нова версия на flyme от официалния сайт ?

Цитирай

Не би трябвало, зашото това си е ъпдейт. Отделно винаги можеш да се върнеш на старата си версия.
Цитирай

В официалният сайт има само версии на Flyme 5.[Изображение: 041755933fc523dfc53d1b6dbf345048.jpg]

Цитирай

Виж в меизу форума или ако някой мож да пигледне. Аз в момента нямам възможност.

Разгледай тук. Би трябвало да я има.
Цитирай

Аз съм си доволен от тази версия на flyme ,само този launcher ме бърка.Рама ми държи 50 % ,а батерията с минимално ползване държи 5 дена.Четох из форума ,че след няколко ъпдейта паметта на телефона се пълнела и не може да се върне старата версия.

Цитирай

съмнява ме това,но сам си решаваш. Аз също визуално флайм 4 ми харесва повече, но като лекота,батерия,удобство 5-та е напред.
Цитирай

Може да заключите темата.Инсталирах Flyme 5.1.11.0G и хоум бутона се оправи.

Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)