Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да инсталирам на Lenovo Z90-7 Marshmallow
#1

Здравеите, да ви попитам как мога да инсталирам маршмело на Lenovo Z90-7, как да го руутна, телефона е с лолипоп заводски не е пипан до сега. Мерси за помоща предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Не се изисква руут за обновяване на системата със стокова.

Пишат че са инсталирали MM със Smart Lenovo Assistant и би трябвало така да изглежда програмката
[Изображение: http%3A%2F%2Fzupimages.net%2Fup%2F16%2F36%2Fukh0.png]

Не съм запознат със Lenovo как стоят нещата но трябва да е от големия бутон горе в ляво "Update Rom"
Казват че като си свържел телефона и програмата те подканва да сложих най-новия Rom (Система)
[Изображение: http%3A%2F%2Fzupimages.net%2Fup%2F16%2F36%2Ftqzf.png]

look good the screen captures, all languages do not appear on my update .. (Нямало всичките езици вмомента)

Хората са доволни и нямат отрицателни мнения, батерията държала повече

it was deposited in C: \ Program Files (x86) \ LenovoSmartAssistant \ LenovoSmartAssistant \ plugins \ 26d50554-70b4-4bee-AFCE-a3479713afe1 \ rom
I do not know if that file is readable!
at your own risk!


Това какво ще рече незнам


Тука има още информация:
http://forum.xda-developers.com/android/...l-t3148018
http://forum.xda-developers.com/showpost...count=1171

Надявам се да съм бил полезен със нещо Smile

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Като съдя по поста ти и ако машинката си работи,един съвет от мен-не пипай нищо и не пускай обновявания,ще имаш по-дълго телефон!
Цитирай
#4

но е хванал вирус зареди това ми е с hard reset нестава
Цитирай
#5

Да,новите гадини наистина си записват сорса в рековърито и няма друго отърване,освен флаш Sad Прочети линковете на колегата по-горе и действай.И един съвет от мен,първо внимателно прочети всичко,преди да започнеш,ориентирай се към стоковия ром за твоя модел,избягвай "сготвени" и модифицирани ромове с по-високи версии на Андро,отколкото е била машинката,когато си я взел!Ако не си сигурен,дай го някъде да ти го флашнат.Успех желая!
Цитирай
#6

Някой да е видял вирус за Линукс, ако да му давам 50 лева

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#7

Да,прав си,за това използвах термина "гадинки",а не вирус!Достатъчно е да ти запише начална страница на браузера sex.sex(и да не можеш да влезеш никъде другаде) или да си инсталва всеки път,когато осъществиш интернет връзка, безбрай нежелани приложения(за около 1 час браузване,пълни около 3 Gb от паметта!) и няма значение,дали го наричаш вирус-мирус-пирус и т.н.Телефона ти е неизползваем и тъй като мръсника се е записал и в рековърито,го възстановяваш с всеки хард-ресет.Така че,наричай го както желаеш. Smile
Цитирай
#8

Колкото разбирам рекаварите трябва да го сменя ли ? Пробвах с miflash но нищо не се получи сущо пробвах с приложението на lenovo и отново нищо, идей как да го оправя?
Цитирай
#9

Първо ти трябва яко четене,после прави опити!Малко жокери-разбери с какъв процесор ти е тела(от там започваш да търсиш флаш-тул за флашване),пълното име на тела и версия андроид,трябва да си намериш читав ром(нова версия на софтуера) и т.н.Случайни опити обикновенно довеждат до "умрял" телефон!
Цитирай
#10

четох и с mi fasha ili q falsh нещо такова беше и не става
Цитирай
#11

'kokichaaa999' не ти трябва андроид 6, аз съм с него и не съм доволен...
Цитирай
#12

Добре, как си го flashnal да го оправя
Цитирай
#13

На нас Sony ни го пусна и сега чакаме декември месец да ни даде андроид 7..., да видим може да е по-добра от 6, 6.0.1....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)