Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P8 lite мрежа и мобилен интернет
#1

Здравейте SmileИ искам на бързичко да попитам един въпрос ... Видях 2 телефона p8lite от емаг но са някак си различни .. Първоначално мислех ,че е само в цените ,но после забелязах друго на по евтиния пише : GSM / HSPA / LTE ,а на другият 2G: 850 / 900 / 1800 / 1900
3G: 850 / 900 / 1900 / 2100
4G: 900 / 1800 / 2600 

Та помислих си с това на по-евтиния много ли ще е бавен интернета и какви са разликита между двата модела освен dual-sim? Може би въпросът е глупав но не съм много на вътре с нещата   Undecided   
  Поздрави !!!  Smile Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Пич не си купувай телефона от Емаг !!!!!!
Цитирай
#3

На същото мнение съм, ако не искаш после проблеми.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#4

Точно преди 15 дни си купих Huawei P8 Lite от емаг с подарък селфи стик  Wink Повече не бих си и помислил да купя нещо от онзи сайт  Big Grin Big Grin Big Grin Затова го блокирах от лаптопа,компютъра,таблета и телевизора. А като реклами се пребивам да сменя канала по тв-то  Big Grin Big Grin
Цитирай
#5

Пичове окей .. Това ще го реша после . Въпроса ми е друг разликата между dualsim и без dualsim само само за две сим карти ли е ?
Цитирай
#6

И какъв е проблема на телефоните от емаг?

Nokia 8
Цитирай
#7

(2016-10-28, 22:03:32)superNatural. написа:  Пичове окей .. Това ще го реша после . Въпроса ми е друг разликата между dualsim и без dualsim само само за две сим карти ли е ?

1G = NMT, AMPS, TACS
2G = GSM, D-AMPS, PDC
2.5G = GPRS
2.75G = EDGE
3G = UMTS / WCDMA, EvDO
3.5G = HSPA
4G = LTE
4.5G = LTE-A
5G = not yet defined
Отговори си сам за обхватите. На едносимовия можеш да сложиш - сим и мемори карта, а на двусимовия - -сим и сим или сим и мемори карта

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай
#8

Значи и по-евтиното телефонче има 4G мерси много братле Smile
Цитирай
#9

И едносимовия и двусимовия поддържат 4G! P8 Lite e LTE модел независимо от разновидностите си. Разликата е в това, че единия е с 2 слота са сим карта, другият с един. Не се подвеждайте по описанието с честотите, объркването идва от това, че двусимовия модел поддържа в единия сим слот 4G, а в другия си до 2G.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)