Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупено предно стъкло
#1

Искам да попитам колко ще ми струва горе долу смяната на предното стъкло на дисплея на LG G4 H815 . Тъча работи само стъклото е напукано.
Цитирай
Аксесоари
#2

Само стъклото не се сменя доколкото съм запознат. Сменя се целия дисплей включително с рамката като едно цяло ето това нещо: http://static.webshopapp.com/shops/00735...367631.jpg . Виждал съм и да се продава само стъклото с тъча и самата матрица без рамката ето така: http://76.my/Malaysia/lg-g4-g4-h815-disp...hop@13.jpg
Цитирай
#3

На този въпрос е отговаряно в другите теми. Отиваш в сервиза на Мост или КК и ти сменят целия дисплей с рамката за 250 лв.
Цитирай
#4

До колкото знам много малко хора се наемат с това да сменят само стъклото с тъча без рамка, тъй като опасността да се нацепи всичко е огромна, а никой няма излишни 250лв за даване Smile

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай
#5

Мерси за отговорите звъннах на 1 познат и ми каза че ще ми излезне около 180 лв.
Цитирай
#6

Дисплей+тъч+рамка струват между 30$ и 40$ в ибей. Пусни си клипче от тубата и сам може да си го оправиш. Пиши ми на лс ако мислиш че няма да се справиш.
Цитирай
#7

То хубаво 30-40 долара, ама ме съмнява малко да е оригинален тъча за тези пари Smile

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай
#8

Оригинален такъв преден панел,ако мога да го нарека така с пълната окомплектовка е около 70-80 евро...тия за 40 $ ми се струват бая ментаци
Цитирай
#9

Какво разбирате под "ментаци" ? Аз съм сменил на 2 G2, на един nexus 4, два nexus 5 и 3 Z3C .  И нито един няма проблеми до сега. Като имате предвид, че оригиналните им дисплеи пожълтяват и са с шантави цветове, (поне при LG), не виждам никаква причина да се дава 250+лв за оригинален, при условие че телефона струва 400-500лв.  Но всеки решава за себе си.
Цитирай
#10

Да не пристигне с резолюция 400х 800 и да се чудим после "ама защо така".
Иначе за цената съм съгласен.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#11

Добре де ако пристигне с такава резолюция как по-точно ще се управлява от телефона?
Цитирай
#12

Абе остави ги. Говорят без да са видели нещо. Ще дам аз 250+ лв за телефон струващ 400лв и който може да изпуши по всяко време.
Цитирай
#13

(2016-11-18, 22:48:27)DxV_pRo написа:  Абе остави ги. Говорят без да са видели нещо. Ще дам аз 250+ лв за телефон струващ 400лв и който може да изпуши по всяко време.

Ако е възможно да споделиш след като си смениш дисплея малко повече информация например относно показанията за панела от приложението DevCheck (марката на дисплея, резолюция и т.н.) Както и цветовете как са, особено червеното спрямо предишния ти дисплей. Благодаря предварително.

Това, което написах е по-скоро към kino_tosko, който ще си сменя дисплея.  Smile
Цитирай
#14

От другата тема за дисплея:
[Изображение: 5a431005007a900bd10d207c36dbe573.jpg]

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#15

Мда ясно, най-добре си е оригинален. Между другото оригинален с рамката и т.н., може да се намери и за под 200 лв. без поставянето.
Цитирай
#16

(2016-11-18, 22:48:27)DxV_pRo написа:  Абе остави ги. Говорят без да са видели нещо. Ще дам аз 250+ лв за телефон струващ 400лв и който може да изпуши по всяко време.
Нали се сещаш, че никой не го интересува дали ще дадеш 20 или 200 лева?
Аз лично боклук не бих купил за малко пари, само за да се дразня. Ако преценя, че не си струва хвърлям телефона и толкова. Колегите гледат да ти помогнат какво да очакваш, не ти казват какво да правиш, че да реагираш така неадекватно.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)