Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Проблем с паролата при заключен екран
#1

Здравейте ,  незнам как ,  но паролата ми за заключен екран е сменена. Беше пин код сега е някаква парола. Как да я ресетна?Това стана след като сложих пас и пръстов отпечатък на вградения браузър.

Проблема е решен благодарение на findmymobile.samsung.com го отключих.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай от настройки, заключен екран и защита, тип заключен екран, и няма.
Ако мине с пръстов отпечатък.
Ако не ти се занимава много му дай фабрични настройки

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#3

(2016-11-07, 18:53:41)adri написа:  Опитай от настройки, заключен екран и защита, тип заключен екран, и няма.
Ако мине с пръстов отпечатък.
Ако не ти се занимава много му дай фабрични настройки

Не минава с пръстов отпечатък, иска парола там. Но както писах реших проблема. 
Нека да се знае начина.
Въпроса е как се е сменил от пин код на парола. Нямам спомен аз да съм я сменял.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#4

Сам ? ... Не знам как. Няма как сам да го направи телефона по принцип.
Мисля, че се сещам защо, в опции за заключване на екрана, при шаблон, парола, има опция пин. 
Вероятно това е станало .

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#5

Ами до последно си бях с 5 цифрен пин. Какво стана, как се случи, нямам логично обяснение.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#6

Колеги здравейте, за да не пускам нова тема пиша в тази, понеже проблема ми е подобен на този тук.
Телефона е S7edge и не мога да си отключа екрана. Бях влязъл в настройките на заключен екран и активирах някакво заключване със стрелки в четирите посоки. И сега не мога да го отключа, излиза ми съобщение да опитам след 60 минути. Питането ми е, има ли начин да премахна или да заобиколя тази защита без да правя ресет. Имам неща в него, които ще се изтрият след ресета. Опитах да си прехвърля файловете на лаптопа, но като отворя телефона от него не се вижда нищо. Идеята ми е, ако мога в това състояние да си прехвърля нещата на лаптопа и след това да направя ресет. Благодаря предварително.

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай
#7

Заключи го от тук с някаква друга парола и после използвай нея от телефона, да го отключиш.
https://www.google.com/android/devicemanager

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)