Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S7/S7E Android 7.0
#26

Скрийншоти тук:
http://www.sammobile.com/2016/11/09/weve...reenshots/

Харесва ми как изглежда, но още повече ми харесват новите функции.

Очакваме мнения от първа ръка на колегите тук за живота на батерията.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
Аксесоари
#27

G935F >> https://mega.nz/#!gwcHiDQT!mpOT9QSQ7phdp...MaQmXJPIA0

Източник >> http://forum.xda-developers.com/s7-edge/...s-t3497078

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#28

https://www.dropbox.com/s/1gmyxxax14nafp...m.rar?dl=0

Ето и dropbox линк, аз поне с 2мб свалях от тук. Открих и първия бъг. Messenger-a крашва при стартиране. Оправя се като влезете във фб акаунта си през браузъра и там дадете на съобщенията си "Open in messenger" и вече всичко си е точно. Може и да е само при мен така де.

Новия UI страшно много ми харесва. И функциите, абе за първи път съм доволен от Самсунг от доста време.


Fingerprint-a мисля, че е малко по-бърз.
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#29

Нещо тогълите като са разгърнати не ми харесва че са на 3 слайда..... Както и да е де, ще се преживее.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#30

При мен месинджъра не крашва,явно е само при теб проблема
Цитирай
#31

през какво минавам за тоя ъпдейт не е истина  Tongue
търсих один за мака и сега тръгнах да му слагам боза..
от 9 часа го мъча и май няма да се спи  Tongue
иначе изглежда много добре, известията обаче си бяха по-добре преди
Цитирай
#32

Сега като тегля от тези линкове,  нужна ли ми е регистрация или тя е само,  за да дойде през ОТА?
След като се изтегли файла и направо през Один да се флашва,  така ли?
Гаранцията ще важи ли после?

Файкът,  който тегля е 1.52Gb, толкова ли трябва да е?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#33

Аз ще взема да съм доволен и от Standby. Оставих телефона в 00:11 с 43%, сега ставам и е с 38% с пуснат Wi-fi, AoD, Sync. Довечера ще го пробвам и без AoD да видим.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#34

(2016-11-10, 07:12:06)Nikito82 написа:  Сега като тегля от тези линкове,  нужна ли ми е регистрация или тя е само,  за да дойде през ОТА?
След като се изтегли файла и направо през Один да се флашва,  така ли?
Гаранцията ще важи ли после?

Файкът,  който тегля е 1.52Gb, толкова ли трябва да е?

Теглиш файловете ама няма да получаваш ОТА от бетите после
Флашваш през Один всички файлове
Гаранцията важи
Моя е 2.1 гб, не знам
Цитирай
#35

А как да се направи после да се получават ъпдейтите през ота?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#36

Та не разбрах кнокса дига ли го Smile
Цитирай
#37

(2016-11-10, 10:23:22)edinak написа:  Та не разбрах кнокса дига ли го Smile

Не. Това е официален, макар и бета, фирмуер от самсунг - те не пипат кнокса.

Аз вчера го сложих и днеска ще го тествам как е. На първо четене всичко ми харесва с изключение на странния син оттенък при тогълите на нотификейшън бара. Ама като се появат темите това лесно ще се реши.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#38

Това е официален софтуер , ще си получавате ОТА , не пипа кнокса и темите ако сте имали някакви на 6.0.1,можете да ги сложите тях , цъкате от магазина на теми точките горе , моята страница - закупени и си ги теглите наново.  Първите 3 са хубави и безплатни


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#39

Още един въпрос ... явно трябва ресет на телефона за да си кача тоя андроид Smile А как не ми се иска
Цитирай
#40

Това не беше въпрос.

@Kraimorskiq1 - при мен темите НЕ работат.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#41

Здравейте,
да попитам, само с Один ли мога да го кача или може през рековърите на телефона? Ако е само с Один, от къде да изтегля читава версия, че някъде пишеше че има версия дето прецякава телефона?

Phone: Samsung Galaxy S21 Ultra
Цитирай
#42

Долу прикачените файлове Odin3_v3.12.4_4 за SGS6,7.zip >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#43

Някакви впечатления от новия андроид да споделите. Батерия, разговорите как са и т.н. Дали си струва да си затрия всичко и да го флашна? После като излезе официалния пак с флаш или ще дойде през ОТА?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#44

Днес цял ден го разцъквам фирма и бих казал, че е доста приличен. За сега не съм забелязал някакви сериозни проблеми.
Като го настройвах в началото - от самсунг клауда, като едновременно теглих неща и от плей стора ми лагваше, но след това не съм забелязал проблеми с това.

Имам въпрос. Рових се в настройките и явно нещо съм натиснал, понеже ми се появи една странна иконка в статус бара и представа си нямам каква е.
[Изображение: Screenshot_20161110_151956.jpg]

Някаква идея какво е това?

Ето и два скрийн шота от батерията първия ден. Нон стоп включени уайфай, 3г и блутут, синхорнизациите не съм ги спирал, гугъл бекъпа също. АoD-то също не съм го ползвал. Основно съм ползвал телефона, за настройване, чат, браузване и музика от спотифай.


Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#45

Не изглежда никък добре батерията, 40% спад за 2ч СОТ и 6ч standby. Как стоят нещата със снимките при входящо обаждане, направени ли са на цял екран или пак са наполовина?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#46

На мен при разговор ми спира връзката към Wi-Fi и след приключване на разговора ми се връзва пак към мрежата след около 30сек-1мин.

Galaxy S20
Цитирай
#47

(2016-11-10, 16:49:54)Nikito82 написа:  Не изглежда никък добре батерията, 40% спад за 2ч СОТ и 6ч standby. Как стоят нещата със снимките при входящо обаждане, направени ли са на цял екран или пак са наполовина?

Представа нямам. Телефона не съм го ползвал за разговори от.... седмици  Angel всичката ми комуникация става чрез Whatsapp, fb и подобните.
За батерията - първи сайкъл и е. И въпреки това не смятам, че е зле. Ще изкара до края на деня без проблем и като гледам как е тръгнало ще направя поне 5 часа SoT. Довечера ще постна нови скрийнове да видим какво е стършел свършил.

Ако някой знае нещо за иконката не се стискайте - споделете, че ме дразни много (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#48

Известие при достигане на зададен дата трафик, показва иконката.

Наистина работят темите, които са сваляни преди това. Чудесно! Smile

[Изображение: 0ec2445fc2509aae3aaf4ec63d4ca238.jpg]
Цитирай
#49

Хахаххахаха, не, не е известие за достигане на зададеното количество мобилен интернет, а data saver. Вчера съм го включил без да искам и сега като го спомена се сетих от какво може да е.

А темите как ви бачкат? Аз като отида в theme store-а и има само една единствена за теглене - тази детската с космоса, която пари да ми дават няма да си я сложа на телефона.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#50

Ами аз още от като бях с 6.0.1 си имах теми и сега пак мога да си ги изтегля и да си ги сложа ..нз при теб
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)