Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S7/S7E Android 7.0
#51

Ее едно свястно нещо да видя в тоя андроид Smile - можеш да си сменяш резолцията
Цитирай
Аксесоари
#52

[Изображение: ad858c04d7d05c3aff6d0fc5e054fad8.jpg][Изображение: 9afc0338b39e515c32eea8958ea46eb1.jpg][Изображение: 1b249e3e140212175d8746c02db2a7e2.jpg]

Телефона бъгна и се ресна и ми ресетна статистиката. Преди рестарта имах 5 часа стендбай и час и 10-15 някъде сот с 30 мин на асфалт игра. Предимно wifi, но има и 4г. Синх. не е спряна. Като гледам как ми харчи малко под 100мах на час Screen, без игра мога да постигна сериозни резултати.

П.С. 6 часа СоТ на MM съм постигал само като взех твлефона, след това над 5 трудно до ден днешен. След следващия заряд няма да играя докато не падне до 1%. Искам да видя какво ще постигна.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#53

Ето ми на мен батерията след първия ден. Имам едно малко зареждане, от около 3-4% понеже го бях забравил телефона включен към компа. Като цяло смея да твърдя че съм доволен - и от батерия и от държанието на софтуера. Супер мазен ми се струва... има едно две места на които се мъчи, като например мултиуиндоуа, ама предполагам това ще се изчисти с времето. 


Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#54

Аз незнам на какво сте доволни, на тия часове стенд и тоя процент оставащ заряд съм поне на 6 7ч сот

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#55

13 часа ползване и вече 5+ часа дисплей от бета софтуер? Да, определено мога да кажа че съм доволен (:
Не е най-добрия резултат, който съм постигал, но пък и изобщо не съм го "пестил" телефона с цел по-добра статистика. Полвал съм си го, както си го ползвам попринцип. Имай предвид че мойто ползване е различно от твойто, така че няма как да сравняваме мойто и твойто потребление.
Както казах и в темата за батерията - за мен е важно да ми изкарва деня, без да се притеснявам, че ще ме остави по обяд. SoT, статистики и такива неща са от абсолютно никакво значение - поствам ги, за да може хората които не са слагали нугата да видят как се представя. За момента - много добре.

Ако искаш утре ще го държа на минимална яркост, таймаут от 10 минути и само на началния екран - така ще направя поне 8 часа екран, ако не и повече. Ама не знам някой да си ползва телефона по тоя начин.... и ако го, не виждам защо тогава му е смартфон.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#56

Доволен съм от нугата,рутнах си го,сложих му рекавъри, само едно нещо ме дразни-при всяко флашване трябва да форматирам дата партишъна...днес форматирах телефона около 25 пъти..
Цитирай
#57

И защо да го слагаш на минимална яркост. Моят телефон винаги е на ауто.

След инсталиране на нуга, правите ли това упражнение за изчистване на кеша и т. н.?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#58

(2016-11-10, 23:51:19)Nikito82 написа:  Аз незнам на какво сте доволни, на тия часове стенд и тоя процент оставащ заряд съм поне на 6 7ч сот
40 % от батерията за 3 часа сот с час и 30 игра на тежка игра и 10 часа стенд, кое не трябва са си доволен? За 1 час СоТ ми е съвсем малко под 100мах, по груби сметки означава, че на WiFi без игри и ауто яркост може и 12 часа СоТ да ударя, я ми извади такъв резултат Wink И се пише "не знам" ,понеже един път се изкарваше доста грамотен.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#59

Знам кое как се пише, пиша от тел и заради това съм допуснал грешка. Ми недей игра игри и дай да ти вида 12 часовия сот от тънките ти сметки. Все големи разбирачи

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#60

Момчета я си ползвайте устройствата за кеф и недей те да си мерите па*ите на кой му е по голяма ... ако искате батерия нокия с фенерче и по 1 седмица без зареждане .... спрете се Smile Make fun
Цитирай
#61

(2016-11-11, 08:12:41)Nikito82 написа:  Знам кое как се пише,  пиша от тел и заради това съм допуснал грешка.  Ми недей игра игри и дай да ти вида 12 часовия сот от тънките ти сметки. Все големи разбирачи

Аз наистина не виждам защо продължаваш да говориш глупости. По твоите думи батерията била зле, защото SoT-а не е 15 часа.
Обаче фактите говорят друго - батерията за бета софтуер е чудесна. Телефона добре спи, под тежко натоварване също добре се справя и като цяло на тема консумация на енергия определено нямам никакви оплаквания.
От скрийновете на колегата горе също се вижда, че се справя прилично.

Пак ти казвам - ако толкова ти е мерак за висок SoT слагаш го на минимална яркост и си гледаш хоум скрийна в продължение на часове. Fun.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#62

При мен батерията се държи доста по-добре от андроид 6.. Нагласил съм си дисплея на HD и е пушка
Цитирай
#63

А аз само не мога да разбера, ако направиш резолюцията на ХД по зърнеста  ли ще изглежда картината? Може би ми е тъп въпроса но само това не мога да разбера. Нали самият екран е 2к как може да стане ХД. Пример лаптопа ми е с 4к дисплей, понякога за някои програми ми се налага да смъква резолюцията, но всичко продължава да се е вижда толкова кристално ясно, само иконите стават по големи и програмите тръгват нормално.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#64

Да, всичко изглежда по-зърнесто и не толкова crispy. Също и иконките стават по-големи.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#65

Моля повече да не ми се налага да трия толкова спам и офтопик мнения! Не го приемайте само като молба, и просто се придържайте към темата!!!
Цитирай
#66

Сега ако флашна с один андроид 7 и не ми хареса, после мога да флашна 6 и да чакам през ота официалната седмица, нали така?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#67

(2016-11-12, 11:43:52)Nikito82 написа:  Сега ако флашна с один андроид 7 и не ми хареса,  после мога да флашна 6 и да чакам през ота официалната седмица,  нали така?

Ако флашнеш с один ще ти се смени CSC то на BTU поне този който флашнах аз беше такъв демек за Англия той се състой от 4 файла. Ако не го харесаш като свържеш телефона Smart Switch ще ти покаже че има актуализация като погледнах в sammobile отговаряше на 6.0.1 демек ще се върнеш на зад но ще остане с продуктов код BTU. След това ще можеш да си чакаш пак ота но за Англия. Има един вариянт който не съм го пробвал дали мога да се върна например към BG. Като го пробвам ще споделя дали може да стане за сега ми харесва 7.0 и ще остана на него има леки забележки но като за бета версия си е супер.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#68

Я да помоля тези с андроид 7 за един бенчмарк.
Примерно антуту или гиик бенчмарк.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#69

Ами ако си флашна този андроид който имам с BGL няма ли да стане бг? Между другото само за Англия ли ще има бета, за България няма ли да се пусне?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#70

[Изображение: 959dd470000beba1220d8c9fcf2e0f6a.jpg][Изображение: 393bed2c592fe7c621d5320def8e937b.jpg][Изображение: c48abd6c79ec3653f6a618ccbdb19853.jpg]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#71

(2016-11-12, 12:53:22)adri написа:  Я да помоля тези с андроид 7 за един бенчмарк.
Примерно антуту или гиик бенчмарк.

Antutu 3D - 105426
Geekbench 4 - single core - 1844, multi core - 4783

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#72

(2016-11-12, 11:43:52)Nikito82 написа:  Сега ако флашна с один андроид 7 и не ми хареса,  после мога да флашна 6 и да чакам през ота официалната седмица,  нали така?

Можеш да си върнеш пак 6.0.1 ама ще има да си чакаш официалната седмица през ОТА..скоро няма да излезе крайната версия..нали знаеш самсунг колко време им трябва да пуснат ъпдейтите/ Smile
Цитирай
#73

Въпроса е дали после CSC ще ми е BGL както е сега. Да ти кажа незнам, за първи път имам флагман на Самсунг.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#74

(2016-11-12, 15:51:38)Nikito82 написа:  Въпроса е дали после CSC юе ми е BGL както е сега. Да ти кажа незнам, за първи път имам флагман на Самсунг.

Ако сложиш нугата с один и ползваш и 4-те файла, тогава CSC-то ще ти се промени на английското.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#75

Колеги при вас дава ли грешка, от време на време фейсбук приложението, както сте си в него и забива след това не иска да да се пусне, докато не ресетна телефона.

Galaxy S20
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)