Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S7/S7E Android 7.0

Да ти рестартира телефона. Да не го правиш ръчно.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
Аксесоари

Още ли е спрян ъпдейта защото съм с чисто нов телефон от технополис и си стоя на 6?

Максимално допустимия размер на подписа е 400 символа, разположени на до 2 реда!
Цитирай

Явно. С bgl ли си?

Изпратено от моят SM-G930F
Цитирай

BPH1 са ми последните знаци на csc кода, но на хрома и вградения браузър ми зарежда страницата на мтел по дефолт.

Максимално допустимия размер на подписа е 400 символа, разположени на до 2 реда!
Цитирай

Гледат се трите букви след G935F. Например при G935FOXX1DQB1, значи CSC-то ти е OXX Multi CSC, което включва BGL CYO ETL MET ORX ROM SEB SEE SIO TOP TWO VIM XEH XEO. 

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

OXX значи.

Максимално допустимия размер на подписа е 400 символа, разположени на до 2 реда!
Цитирай

За BGL още е спрян ъпдейта за Android 7.0 за s7 EDGE. Обаче ако си свалиш Smart Switch на компютъра би трябвало като закачиш телефона за PC-то да намери ъпдейт от другите включени CSC-та в това Multi CSC. Но ако ползваш телефона с карта на Теленор по-добре изчакай ъпдейта с фикс за тяхната мрежа.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

В live.samsung-updates.com излезе за S7 Edge BGL
http://live.samsung-updates.com/index.ph...e=SM-G935F

Re: Вече го има и в sammobile
https://www.sammobile.com/firmwares/down...1DQB1_BGL/
Цитирай

Ъпдейтът е 1.91 МБ и разликата е само в по-новия модем. Така че не се надявайте на бъг фиксове*.

* по софтуера, в самия Android

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-03-27, 08:38:51)ivkos написа:  Ъпдейтът е 1.91 МБ и разликата е само в по-новия модем. Така че не се надявайте на бъг фиксове.

Ние,абонатите на Теленор това чакаме
Цитирай

Имам предвид бъг фиксове по софтуера. Иначе най-вероятно са оправили проблема с мрежата, но вие които сте на Телекор ще потвърдите.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Ще трябва явно да флашна като се прибера. Мислех, че всички csc ще получат.

Изпратено от моят SM-G930F
Цитирай

https://www.xda-developers.com/enable-qu...ng-nougat/
Малък мод на Нугата без руут. Някой, ако му се занимава, да пробва.
Цитирай

Да, вече се вижда през ОТА.

Максимално допустимия размер на подписа е 400 символа, разположени на до 2 реда!
Цитирай

А какъв е проблема с мрежата? Питам защото съм на теленор 4г и не съм срещал проблем.
П.С. Имам апарата от 3дни Smile

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай

Като се ползваше на 4Г/авто и след не определен период от време, забиваше и нямаше връзка. Оправя се след рестарт

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Ясно нямам такива проблеми. Може би защото предишната карта е на виваком и тогава се инсталирала добрата версия.. Сравних линка от саммобайл който сте пусбали и е еднакво като фирмуер и бейсбанд с това което имам.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай

(2017-03-26, 22:46:58)ivan_vylka написа:  Гледат се трите букви след G935F. Например при G935FOXX1DQB1, значи CSC-то ти е OXX Multi CSC, което включва BGL CYO ETL MET ORX ROM SEB SEE SIO TOP TWO VIM XEH XEO. 


Kakво означават тези 3 букви след G935F

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

Колега, нали е обяснено- CSC! Това е региона/ държавата/ за който е рома! BGL =България и т.н.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

За сега цял ден от сутринта ми върви добре, само 2 пъти мина на Н+ макар че където съм аз обхвата е добър и до преди това никога не ми е минавало от 4Г на Н+ но после веднага се върна на 4Г, мисля че това не е много сериозен проблем.
Цитирай

Днес телефона ми се ъпдейтна до 7, но една опция ми изчезна и сега немога да е намеря къде е. Става въпрос за извибрирването когато някой ми отговори на обаждането. За жалост непомня и как се казаше. Някой може ли да помогне?

Samsung Galaxy Note 3 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S10
Цитирай

За това ли става дума ? Натискаш слушалката , горе дясно трите точки и 

   
.jpg Заснемане 2.JPG Размер: 57.26 KB  Сваляния: 98
       

Storstark
Цитирай

Да точно за това. Благодаря много

Samsung Galaxy Note 3 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S10
Цитирай

Освен да взема, да публикувам едно кратко ръководство на Андро 7..то бива, бива ама толкова елементарни въпроси ако се задават, ще задръстим форума за норматив...


                                                                    
Цитирай

Здравейте,
снощи ми се ъпдейтна телефона и съм направо на 7-мото небе...не знам какъв му беше филма, но с 6-цата караше едвам по един ден.
Разговори 3 часа, дисплей 2.5 часа и приключваше мача. Какво ли не му правих - ресет, мресет, махнах autosync, location, абе общо взето всичко да махна...караше по един ден с 300 зора! Със Battery Saver същата работа...
Е от днес ъсм направо изумен - 4 часа разговори и 3 часа дисплей и съм на 36% - и то 1/2 разговорите са на Bluetooth.
Не знам какво му беше, но сега вече съм доволен.
Има някой дребни подробности който не са там където ми се иска и не са така лесно достъпни и удобни но ще се прежаля Smile
Вашите телефони коли издържат като време с 7-цата?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)