Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона ми угасна и не тръгва - Samsung S 4
#1

Здравейте,
търся помощ за моя проблем. Телефона ми е Samsung Galaxy S 4
вчера както го бях сложила да се зарежда / имаше над 50% в батерията / се е изключил и повече не мога да го пусна. Махам батерията и като я сложа, извибрира, излиза надпис Самсунг Галакси и дрън дрън... гасне надписа и нищо.
Опитах с Vol + бутона за включване и бутона за менюто - с надписа на самсунг в горен ляв ъгъл за сек се появяваше някакъв текст, но не успявах да го прочета и пак същото, гасне и нищо.
Днес вече каквото и да правя нищо не се появява, слагах да го зареждам и пак нищо.
Някакви идеи какво му стана?
Цитирай
Аксесоари
#2

Смяна на батерията.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Когато го купих преди 3 години се оказа, че е от оная серия с дефектните батерии, които се издуваха и проблема се появи някъде след около 8-9 месеца. Тогава от Самсунг я смениха напълно безплатно. Има ли вариант да не е от батерията, а да е друго?
Цитирай
#4

Ако е от батерията би трябвало да бачка когато е в контакта.Пробвай рефлаш през один.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#5

Както писаха по-горе колегите , първото нещо което трябва да направиш е да пробваш с друга батерия, по възможност нова, ако проблема остане пиши за да обясним какво следва...
Цитирай
#6

Пробвай и копчето да не е задържало. Става въпрос за паур бутона.

Изпратено от моят GT-I9505 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Не искам да те стресирам, но преди няколко месеца имах подобен проблем със , S4 mini. След доста експерименти най-накрая се оказа, че е дефектирала основната платка. Купих същия телефон със счупен дисплей, размених платките и всичко се оправи.

Изпратено от моят HUAWEI SCL-L01 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)