Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Колеги, има ли вече отзиви за телефончето, има го при оранжевите?

Изпратено от моят HUAWEI G7-L01 с помощта на Tapatalk

LG Optimus Black P970, Huawei Ascend G7
Цитирай
Аксесоари
#2

Посредствен,не отговаря на ценовия си клас
Мое мнение
Цитирай
#3

Трябва да си луд да дадеш толкова пари за сд625- стига ли ти като отзив? 

Хората отдавна си казаха, че са гонили готин дизайн- моли се жената/дъщерята да не го хареса, че олекваш със 700лв. веднага...
Цитирай
#4

(2016-11-13, 22:47:48)kolio876 написа:  Трябва да си луд да дадеш толкова пари за сд625- стига ли ти като отзив? 

Хората отдавна си казаха, че са гонили готин дизайн- моли се жената/дъщерята да не го хареса, че олекваш със 700лв. веднага...

Колега,ти имаш ли представа какво представлява сд625?
Поинтересува ли се от възможностите на процесора?

(2016-11-13, 20:40:55)katoface написа:  Колеги, има ли вече отзиви за телефончето, има го при оранжевите?

Изпратено от моят HUAWEI G7-L01 с помощта на Tapatalk

Колега,вчера го разцъках в офиса.
Работи плавно без засечки,камерата прави страхотни снимки и видео 4К. Мисля дори че няма разлика с качеството на Р9.
Има си всички функции на Р9 плюс радио
Цитирай
#5

Абе хора,не сте в час,как може да го сравнявате с P9 !?
Явно хора които не са ползвали P9 ,може да направят подобна абсурдна прилика/сравнение
Ужас,мисля тези дни да си дам почивка
Цитирай
#6

700лв? Big Grin
Че моя Mi4 не отстъпва по нищо на Nova-та. При все, че е модел от преди 2 години. Дори е по-компактен. Т.е. май всичко му е 'по', и цената дори, само че там е доста по-ниска. Big Grin

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#7

Телефона не е баш 700 лв. и според мене си заслужава, характеристиките са добри и ако го вземеш с някой план става.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#8

За тази цена много повече смисъл има да се инвестира в Honor 8. Разгледах го в технополис. Еми тц. Не е това, което трябва да е за тия пари. А да се сравнява с Р9 е абсурдно.
Цитирай
#9

(2016-11-13, 22:59:43)vovovovo написа:  Колега,ти имаш ли представа какво представлява сд625?
Поинтересува ли се от възможностите на процесора?

Видял съм и съм ползвал достатъчно тел. с куция 625 и трябва някой много да го мразя за да му кажа "купи си тел. със сд625 за 700лв.- заслужава си отвсякъде". Да ти припомня ли, че 1+3 е 7 пъти по-мощен и струва цели 100лв. повече? 


Обективно гледано телефонът не е лош, но не заслужава повече от 500-550лв. с този хардуер. Повтарям- молете се жената/дъщерята/любовницата да не си харесат телефона, че ще олекнете с едни пари за симпатичен, но посредствен телефон.
Цитирай
#10

Видях го телефона в един магазин и имах възможноста да го тествам за малко.Много стилно и красиво устроиство.И като му падне малко цената би си заслужавало да си сменя моя P'9 lite за този модел.Хареса ми

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#11

(2016-11-13, 22:59:43)vovovovo написа:  Колега,ти имаш ли представа какво представлява сд625?
Поинтересува ли се от възможностите на процесора?


Колега,вчера го разцъках в офиса.
Работи плавно без засечки,камерата прави страхотни снимки и видео 4К. Мисля дори че няма разлика с качеството на Р9.
Има си всички функции на Р9 плюс радио
Гледам и двата модела, кефят ме, искам да сменя 4.7" с нещо по-голямо, но компактно - >70% ratio (5/5.2"макс).
В момента, с план към м-ел (пакет, води се от 40лв-2XL) - Нова-та идва 470лв, а е нов все пак.
P9 е 670лв.
200лв не са никак малко, екрана може да го прежаля... но телефони рядко сменям... до декември ще изчакам да паднат още цените.
Oт какво се лишавам ако избера по-евтиния?
За мен е важно камерата да е добра, батерията и да е компактен.
Сравнение:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idP...hone2=7972

ПП: От чужбина по-евтино ли излиза (ако не го подпиша плана скоро)?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#12

Разцъках го на бързо във виваком миналия ден и телефончето е много впечатляващо. Размерите ми допадат много, това ще е следващия ми телефон.

SE X10 >> SE NEO >> SE ARC S >> SGS II >> LG G2 16GB >> Huawei P7 >> LG G2 32GB >> Huawei P8Lite >> Huawei Nova >> Xiaomi MI 9 SE
Цитирай
#13

Телефонът е наистина доста красив. Ще преподписвам договр с Ментел и ще ми излезе 470 лв. чисто нов. Заслужава ли си според вас за тези пари ? Другата ми опция е P9 Lite за доста по-малко пари, но не ми харесват формите а-ла Sony Xperia. Всякакви съвети биха ми били полезни Smile

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай
#14

Отнасяй го без да се замисляш, днес излезе и информация че ще получи Андроид 7 през първото тримесечие на 2017, а какви оригинални кейсове са му направили, просто са невероятни и са по 10 $ в Алито.

Изпратено от моят HUAWEI G7-L01 с помощта на Tapatalk

LG Optimus Black P970, Huawei Ascend G7
Цитирай
#15

Така като гледам хуавей нямат конкуренция в средния клас и най добре взмеай нова или лайта . И при двата ще получат 7.0 .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#16

По стечение на обстоятелствата и аз съм вече с Нова. Старото ми Мейзу се разваляше често и по закон на 4то връщане имам правото на замяна. Взеха този телефон срещу 140лв доплащане.
Честно си казвам, уникална машинка е. Обхват на сим картите, wifi, GPS са перфектни. Екранът е много ярък с много красиви и наситени цветове. На слънце нямам никакви проблеми. Звукът от слушалката е много силен, както и този от спийкъра. Чист и ясен звук с много добро качество. Работи бързо и колкото и да го ръчкам не ми е загрявал изобщо, но аз игри не играя
Батерията ме впечатли сериозно. На първо зареждане издържа 41 часа на батерия, а аз го ръчках немалко. Успя да направи 7 часа и 15 мин екран с 2 часа и 25 мин разговори за тези 41 часа, като поне 25 часа беше на мобилен интернет и едната карта беше на 3г.

Заслужава си сериозно машинката.
Цитирай
#17

(2016-12-03, 20:37:42)n1s0 написа:  Телефонът е наистина доста красив. Ще преподписвам договр с Ментел и ще ми излезе 470 лв. чисто нов. Заслужава ли си според вас за тези пари ? Другата ми опция е P9 Lite за доста по-малко пари, но не ми харесват формите а-ла Sony Xperia. Всякакви съвети биха ми били полезни Smile

И аз съм на този се спрял и същия план/цена... Smile
Гледам брошурките на мтел - P9 от Октомври досега и през (ноември) е свален с 30лв за по-скъпия план 3xl. Надявам се януари и Новата да смъкнат (вече 2месеца е на пазара).  Rolleyes

За камерата нищо не казвате  Smile
A 12MP main camera with hybrid autofocus
The Huawei nova features a 12MP camera with F2.2 aperture, phase detection and contrast detection hybrid autofocus, and a single LED flash. The camera pixels are 1.25µm big. This is probably the same sensor used for primary photographic duty on the Huawei P9 and Honor 8.


Звучи добре, F2.2, хибриден фокус (каквото и да значи)...
Тестера, обаче е снимал и от Мол България (Мотописта)  Big Grin

Ако се купи от чужбина след НГ няма да има гаранция?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#18

Аз лично още не съм снимал много, за да изкажа мнение. На първо четене за дневни снимки не правя разлика спрямо 20 мегапикселовите снимки на Мото Х Плей на жена ми или моя стария Мейзу МХ4. И трите апарата снимат страхотни дневни снимки.
Ще поцъкам малко нощни и ще споделя.
Цитирай
#19

Благодаря на всички за мненията!

Сещам се за два по-сериозени недостатъка (лично мнение) ако мога така да ги нарека:

1. Няма защитно покритие на дисплея - слагам винаги протектор от първият ден, така че е просто информативно това.
2. Няма app drawer или иначе казано меню, където се съхраняват всички приложения (май всички Huawei са така), всичко свалено директно се пльосва на "desktop-а". - вероятно положението се променя с launcher ? (не съм ползвал досега)

Не съм и фен на игрите. Общо взето искам при браузване и гледане на клипчета да няма бозене и чудене кое по-напред да свърши, както и като цяло да няма някакви кардинални грешки по ОС-а.

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай
#20

app drawer-а си го има в Android 7
Цитирай
#21

(2016-12-05, 01:02:25)lost in написа:  app drawer-а  си го има в  Android 7


В първият момент не можах да зацепя какво точно имаш предвид - мислех че зависи от Launcher-а на самото устройство, но след 5 минути в Google ми просветна.

http://www.ibtimes.co.uk/huawei-android-...17-1594690

Ще ме прощавате, но съм лаик малко на тази тема. 

За мен всички недостатъци отпаднаха. Дано е било полезно и на някой друг.  Smile

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай
#22

Виж пост #148 дал съм шот
https://forum.androidbg.com/showthread.p...907&page=6
Цитирай
#23

Единственото нещо, което не ми харесва чак толкова е автоматичната яркост на екрана. Някой път го прави прекалено ярък друг път тъмен. А сладърът в лентата за известия само ми показва на каква яркост отговаря, но не и като при другите марки телефони да коригирвам. Тоест мога да коригирам, но не запомня.

Друго странно нещо е че с МХ Плеър като пусна някой филм и ми изписва, че не поддържа АС3 кодек, и филмите тръгват без звук. С нито една друга марка телефон не съм имал подобен проблем.
Само с VLC Player тръгват без проблеми.
Някой да е запознат защо става така?

Иначе телефончето е страхотно и се радвам, че го избрах.
Цитирай
#24

Авто-яркостта не може ли на менуал да е?
Диода за индикация ма различни типове съобщения и пропуснати повиквания в колко цвята е и точен ли е. Вижда ли се добре?

Пп. Интeресува ме може ли отделно да се настроят за :
- проуснато обаждане
- смс
- ФБ
- viber
За друго не се сещам, може би за изтощена батерия някакво премигване?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#25

Ми май съм го виждал в зелено, червено и лилаво. Не съм обръщал внимание за други цветове. Иначе добре се вижда.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)