Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пари от Paypal за Еконт, Поща.
#1

За начало искам да продължат да четат тези, които са коректни и честни. 


Искам да преведа едни пари от Пейпал баланса си, но понеже нямам карта ще се наложи да пратя парите на вашия Paypal акаунт, а от вас се иска да ми върнете същата сума по Еконт или по пощата. Държа само сериозно хора да пишат. Сумата, която трябва да ми пратите е 60 евро = 117 лв. За услугата ще получите бързи и лесни пари. Пишете на ЛС, или тук за повече инфо.
Аксесоари
#2

А какъв е проблемът да си извадиш друга карта на твое име и да си приведеш парите?

 
#3

Акаунта си го направих, когато бях на 16-17. Paypal имат правило, че за да вкараш/теглиш пари от сметката си, трябва да си си направил профила като си бил пълнолетен, иначе, ако вкарам сега карта и се опитам да изтегля, ще ми замразят профила заедно с парите. Иначе след като прехвърля тези пари, ще си направя нов акаунт, вече ще съм на 19 и няма да ми се налага да моля някого да ми преведе пари.
#4

А какъв е проблема да си направиш втори акаунт (при положение че вече си направил годините) - и да си прехвърлиш парите от единия на другия ?

В новия си посочваш просто друг мейл и готово...обвързваш си картата която искаш - и не виждам пречка да не стане. Така и така след това ще си правиш нов акаунт - направи си го сега и използвай него.
#5

Значи ще ти отговоря веднага защо не мога да направя така, както ти казваш. То , ако ставаше така нямаше да ангажирам никого. Проблема е, че в Пейпал не мога да имам втори мой акаунт, със същото IP, трябва да деактивирам стария и тогава да си направя нов, но как да го деактивирам, като имам пари вътре? Ще изгорят напразно, а съм се мъчил за тях 2-3 месеца... Иначе, ако се съгласи някой да направим размяната, веднага ще деактивирам акаунта, и ще си направя нов и няма да има проблеми...
#6

Нещо ми намирисва тук. Усещам, че ако се прехвърлят парите към някой друг акаунт ще има блокирани акаунти..

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
#7

(2016-11-15, 15:40:33)zv3rA написа:  Нещо ми намирисва тук. Усещам, че ако се прехвърлят парите към някой друг акаунт ще има блокирани акаунти..

Няма да има абсолютно никакви блокирани акаунти, казах, че ще деактивирам моя акаунт, когато махна парите от него, за да си направя нов акаунт и да вкарам карта, понеже сегашния ми е правен преди 3 години и нямах 18. Но мога да изпращам и получавам пари, преди 1-2 дена ми пратиха пари, за да прехвърля на друг акаунт, и може да питаш човека, че всичко е наред.
#8

@misterj, имат си съпорт, пиши им, че вече си пълнолетен и да ти разрешат транзакцията на сумата.

 
#9

(2016-11-15, 15:39:30)misterj написа:  Значи ще ти отговоря веднага защо не мога да направя така, както ти казваш. То , ако ставаше така нямаше да ангажирам никого. Проблема е, че в Пейпал не мога да имам втори мой акаунт, със същото IP, трябва да деактивирам стария и тогава да си направя нов, но как да го деактивирам, като имам пари вътре? Ще изгорят напразно, а съм се мъчил за тях 2-3 месеца... Иначе, ако се съгласи някой да направим размяната, веднага ще деактивирам акаунта, и ще си направя нов и няма да има проблеми...

Това изобщо не е вярно. Можеш и 10 акаунта да имаш от едно IP - аз имам 2 - и си влизам и в двата от един телефон и от един компютър - и не е имало никога проблеми.
#10

(2016-11-15, 16:39:35)NoMaD написа:  @misterj, имат си съпорт, пиши им, че вече си пълнолетен и да ти разрешат транзакцията на сумата.

Тях ги интересува кога е създаден акаунта, като вкарам карта ще видят, че е създаден преди 3 години, а тогава съм бил на 17... За тях е най-лесно, ще видят, че съм го създал като съм бил непълнолетен и ще ми заминат парите...
#11

(2016-11-15, 15:39:30)misterj написа:  Значи ще ти отговоря веднага защо не мога да направя така, както ти казваш. То , ако ставаше така нямаше да ангажирам никого. Проблема е, че в Пейпал не мога да имам втори мой акаунт, със същото IP, трябва да деактивирам стария и тогава да си направя нов, но как да го деактивирам, като имам пари вътре? Ще изгорят напразно, а съм се мъчил за тях 2-3 месеца... Иначе, ако се съгласи някой да направим размяната, веднага ще деактивирам акаунта, и ще си направя нов и няма да има проблеми...
Аз ползвам 2 пейпал акаунта на един и същи коммпютър, респективно с едно и също IP, а дори кукитата не трия.
Не са ми искали да блокирам нищо.
Мога да направя акаунт, по който да ми преведеш парите и после, след като си направиш акаунт, направо да ти ги върна в акаунта.
проблемът е, че ти не искаш тези пари да минават през ТВОЯ банкова сметка по една или друга причина.
Фактът, че си готов да рискуваш цялата сума, поверявайки я на непознат е стресиращ.
Ще ти свърша работа, но ще трябва да се разберем за моя процент.
Ако имаш интерес, пиши на лични!

Ъ, то ставало въпрос за 100 лева.
Пиши ако искаш, все пак

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#12

и още нещо - аз в единия акаунт дори имам и карти които не са мои - на мое име. Така че и това не е вярно....карти всякакви можеш да слагаш - само да имаш достъп до тях - за да си проверяваш кода за активация !!!
#13

Пиши ми на Л.С, да видим за какво иде реч.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
#14

Лъжеш за ИП то. В работата сме на едно ИП всички имаме пейпал. В къщи сме на едно ИП аз и мужа ми имаме различни акаунти. Няма ограничение по ИП. Пробвай. Ще ти напраея аз ако не става с посочен от теб мейл. Нещо доматите с колци не ядем.

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

#15

Защо се занимавате с чужди глупости?
Ако едното ИП беше проблем досега 3 пъти поне щеше да си регистрира нов акаунт от телефона през 4Г, през Wi-Fi-то на съседа или през мрежата на някое заведение докато пие кафенце. Има нещо нередно в схемата, но не е ясно какво...
#16

(2016-11-15, 18:03:37)salai написа:  Лъжеш за ИП то.  В работата сме на едно ИП всички имаме пейпал.  В къщи сме на едно ИП аз и мужа ми имаме различни акаунти. Няма ограничение по ИП.  Пробвай.  Ще ти напраея аз ако не става с посочен от теб мейл.  Нещо доматите с колци не ядем.

Ти добре ли си, бе? Доматите с колци не ядели... Ако ме мислиш за измамник, марш от темата ми!!! До сега съм превеждал по 50 лв 3 пъти до друг акаунт, за какво ми е да лъжа? Не разбираш ли, че за мен тези 100 лв са много важни, не искам да си правя експерименти с правенето на друг акаунт, преди да съм блокирал сегашния си. Искам някой да ми свърши услугата, да съм сигурен, че тези пари НЯМА да изгорят, а след това ще блокирам този профил, и тогава ще си направя нов. Не мога да заложа да си направя друг профил, и ако стане нещо да ми изгорят парите. 2-3 месеца съм се мъчил за тях, за някои, ако са нищо за мен са пари. Не ме наричай измамник, веднага мога да ти покажа снимка от транзакциите, които пратих по 50 лв 3 пъти.

(2016-11-15, 19:12:25)kolio876 написа:  Защо се занимавате с чужди глупости?
Ако едното ИП беше проблем досега 3 пъти поне щеше да си регистрира нов акаунт от телефона през 4Г, през Wi-Fi-то на съседа или през мрежата на някое заведение докато пие кафенце. Има нещо нередно в схемата, но не е ясно какво...

За начало не ползвал интернет на телефона си, съседите ми пък си нямат на представа що е интернет... Да приемем, че направя така, както казваш. После нали трябва да вкарам карта, следователно от компютъра си трябва да стане. И познай през кое IP? Пич, няма нередности тук, ще ти покажа веднага коментар дето съм пращал пари, ако тва ти е проблема... До момента писах на 2-3, които са интересувани, и после, ако темата не е изтрита ще Ви покажа снимка от транзакцията и коментара на този, който ми свърши услугата за да ви покажа, че не съм измамник.
#17

Първо на първо аз имам три акаунта в пейпал - UK(паундове), USA(долари) и този в България, на който използвам евро - направени са ми заради валутата и ако ги накараш да ти сменят сегашния акаунт на друга валута ще те накарат да си направиш нов акаунт.
Второ можеш да вкараш картата на мама,тати,баба, приятелка , съсед -някой на който имаш доверие и да изтеглиш парите. Никъде не е упоменато, че картата, която добавяш в пейпал трябва да бъде на твоето име.

За трети път казвам, че тук става нещо нередно - не мога да разбера какво точно, но съм 100% сигурен.
П.П. имам PP от 10г.+ (тогава бях на 15) и пак използва карта на мое име и не са ми блокирали акаунт или прочие Wink

Единственото, което се сещам е да изпратиш парите на някой , той да ти ги изтегли и да ти ги преведе по ЕКОНТ/ПОЩА и след това да си ги възстановиш със системата на PP - като PP ще изтегли парите от акаунта на човек или ще го остави на минус. Виждал съм и такива схеми. 

Лично според мен, колеги, не се занимавайте с този пич и ще помоля някой модератор да заключи темата.

Edit:

[Изображение: c4304ee5158e4d9a84e76e144f18a121.png]

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
#18

(2016-11-15, 21:28:37)zv3rA написа:  Второ можеш да вкараш картата на мама,тати,баба, приятелка , съсед -някой на който имаш доверие и да изтеглиш парите. Никъде не е упоменато, че картата, която добавяш в пейпал трябва да бъде на твоето име.

За трети път казвам, че тук става нещо нередно - не мога да разбера какво точно, но съм 100% сигурен.
П.П. имам PP от 10г.+ (тогава бях на 15) и пак използва карта на мое име и не са ми блокирали акаунт или прочие Wink

Единственото, което се сещам е да изпратиш парите на някой , той да ти ги изтегли и да ти ги преведе по ЕКОНТ/ПОЩА и след това да си ги възстановиш със системата на PP - като PP ще изтегли парите от акаунта на човек или ще го остави на минус. Виждал съм и такива схеми. 
Мислиш ли, че ако вкъщи някой имаше дебитна карта щях да се занимавам да пускам теми и да се моля на някого да ми свърши услугата?
 И за 10-ти път да казваш, пак грешиш. Влез в правилата на Paypal, там пише, че трябва да си пълнолетен за да теглиш пари. 
Не да имаш основан пейпал преди 5 години, вече си пълнолетен и да можеш да теглиш. Трябва когато си станал на 18, тогава да е създаден акаунта.
За да си възстановя парите, трябва да пратя парите като бизнес лице, а ако това ви е проблема, ще дам акаунта с цялата му регистрация. :Big Grin После искам само да си прати парите в неговия акаунт, за да блокирам моя, и да направя нов.
#19

Май трябва да се повтори 534 пъти едно нещо за да го разбереш, дано не стигаме дотам- записвай си:

МОЖЕШ да имаш колкото си щеш акаунта на едно ИП. Просто си създай нов акаунт, попълни си банковите данни, после прехвърли парите, закрий старият акаунт и си чеши топките- толкова е простичко. 


Все още твърдя, че има нещо нередно ама не усещам какво точно- 100лв. са мижава сума за далавера и не си струва... Или за някой си струва, а?
#20

Хайде да ти го кажа викайки. НЯМА ЕКСПЕРИМЕНТ С ДРУГ АКАУНТ ОТ ЕДНО ИП. ПРОБВАНО, ТЕСТВАНО, РАБОТЕЩО ГОДИНИ НАРЕД.
Наистина за мезе ни взимаш. Който иска да се хваща, младежа си се забавлява.

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

#21

@salai, и защо трябва да е тук - на форума!? Като толкова ти се вика - викай си му на лични.

 
#22

Вижте, не се излагайте, казах Ви много добре, че няма да си правя друг акаунт, преди да изтегля парите от този и да го изтрия. Няма да си правя експерименти, щото ще ми закрият акаунта с парите като разберат, че съм нямал 18, когато съм го правил и ще ме е яд много. Не ми пука дали за вас 100 лв не са пари, за мен са. Мъчил съм се за тях. Който има интерес да ми помогне, ще му оставя 15 лв за услугата, ако си мисли, че го лъжа ще покажа транзакцията си от онзи ден , когато пратих сума от 50 лв, и взех 5 лв за услугата. Ще видите, че имам положителни коментари и пиша тук, понеже не искам да рискувам да ми заминат парите според някое правило на Пейпал. Аз лично Ви уверявам, че НЕ СЪМ измамник, не толерирам такива хора. Престанете да ми пишете, че имало измама ей така от нищото. Искам да пишат само хора, които имат интерес. На лично ще им предоставя снимка от транзакцията си, човек, който има много положителни коментари за обмен на пари ще потвърди. Не съм тук да мамя, недейте да ми говорите така.
#23

Виж сега колко е лесно. Правиш си нова регистрация в PayPal с нов мейл и после от стария си пращаш на новия. Така не ти трябва друг човек. Темата ще остане отворена до края защото , ако има нещо нередно да знаеш, че ще си понесеш последствията.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
#24

Пак ще го кажа кратко точно и ясно:
1. правиш нов акаунт и прехвърляш
2. добавяш си картата и теглиш
3. можеш да правиш колко акаунти искаш от едно IP
4. можеш да теглиш докато си непълнолетен
5. като си толкова стриктен - сигурно игрите, които изискват 18г.+ чак сега започваш да ги играеш нали?
6. Чисто и просто да те предупредя с PP е*авка не бива. Прецакай някой - ще те намерят, ще ти намерят данни и всичко. Има разписки, информация и разни други работи, които не са ти ясни.

Благодаря на @rado__8


edit: я си дай имейла, с който ти е вързан PP акаунта да направя една справка.

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
#25

(2016-11-16, 00:49:21)zv3rA написа:  Пак ще го кажа кратко точно и ясно:
3. можеш да правиш колко акаунти искаш от едно IP
4. можеш да теглиш докато си непълнолетен

3. https://www.paypal.com/us/selfhelp/artic...nts-FAQ762

1. Multiple = 1 business + 1 customer acc.

Още едно четиво по точка 3: https://www.blackhatworld.com/seo/can-i-...st-4444827

4. https://www.paypal-community.com/t5/Abou...d-p/615057

Акаунт можеш да имаш, но стигне ли се до лимитиране и искане на документи за вдигане на лимит, гориш:
https://www.paypal-community.com/t5/Limi...uage=en-gb
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)