Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus Zenfone 3 Max
#1

Здравейте! От 5 дни съм с този модел на Асус и за сега съм много доволна - с две сим карти,бърз, страхотна батерия, красив Smile... До сега бях със Самсунг и двете карти работеха чудесно, доакто говоря с единия оператор, търсят ме по другия и там дава заето и аз съответно докато говоря виждам, че някой ме търси. А сега ако говоря с м-телската и някой ме търси по вивакомската дава, че ми е изключен телефона. Смених гнездата на картите, дори м-телската я смених с Теленорска, но на Виваком пак дава изключен тел. Дали има оправия според Вас? Ще се радвам ако се включите с отзиви. Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

За да е работила съответната функция (DSFA - Dual Sim Full Active), най-вероятно е бил някой от следните модели:
Galaxy Note III N9002
Galaxy Note II N7102
Galaxy Note 3
Galaxy S4
Galaxy S5 G9008w
Galaxy Ace Duos

Единственият модел на Asus, който поддържа тази функция е Zenfone 2.


Цитирай
#3

Или трябва да се пренасочат двете карти една към друга - тогава ще дава сигнал "заето".
(В настройки - настройки на две сим карти)

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#4

Благодаря Ви!
Самсунга беше Галакси кор дуос...
Влизам в настройки на двете сим карти и от там нищо друго не дава да се избере освен коя в кой слот да е.
Еми случих на някакъв младеж, който ми каза, че работят едновременно сим картите. Като преглеждах телефона за дефекти го питах каква е тази точица горе в дясно, той търка, търка човека, каза въздух под протектора, а то: лед индикатор Big Grin
Цитирай
#5

Това е менюто при мен (Zenfone Laser) - отдолу е опцията за пренасочване, която при мен не е активна, защото съм с една сим.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#6

Karloson, много,много благодаря! Вече дава заето,а не изключен. Спокойна съм,че шефа няма да се сърди Big Grin
Лека вечер на всички!
Цитирай
#7

На Лазер 2 може да са активни и двете но при разговор работи само едната в настройки на 2 сим карти може да си настройваш коя карта за какво да се ползва.Не съм тествал при разговор но едната на нет другата за разговори си беше супер.
"Siana"може ли да споделиш как е камерата на телефона?
Цитирай
#8

Karloson, много благодаря! Ще почерпя Smile  Стана с пренасочването и вече всичко е наред!


J95monster,  не е зле камерата, на мен специално ми харесват снимките и клиповете, но аз не съм много претенциозна относно това Smile

Хубав ден на всички!
Цитирай
#9

Явно някои постове във форума излизат със закъснение Smile Всичко е добре, когато свършва добре! За всеки случай оставям долните универсални кодове - може да са полезни за някого. 

кодове

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#10

От къде купи телефона? Аз мисля да купя за мен един. В алиекспрес този Макс 3 го водят pegasus 3:
original ASUS Zenfone Pegasus 3 X008 5.2" Fingerprint ID 4100mAh MTk6737 Quad core FDD 4G Android 6.0 Metal Body cellphone
http://s.aliexpress.com/IjArIJJf
Има ли всъщност някаква разлика между двата? Аз не откривам на пръв поглед.

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#11

Пегасус го дават с 3 рам поне там където съм гледал аз имаше и други разлики но не ги помня.
Цитирай
#12

Собствениците на телефона ще споделят ли има ли най-после възможност за криптиране на мемори картата?
Ще поръчам телефона от горния линк. Продадох стария Макс, голям е и искам нещо по-компактно. До сега три Асуса взех от този търговец, дано нямам ядове.

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#13

(2017-02-05, 19:46:10)eksoldier написа:  Собствениците на телефона ще споделят ли има ли най-после възможност за криптиране на мемори картата?
Ще поръчам телефона от горния линк. Продадох стария Макс, голям е и искам нещо по-компактно. До сега три Асуса взех от този търговец, дано нямам ядове.

Tapatalk with LG G4

И аз мисля да сменям моя Зенфон 5 , с този Асус от линка. Като го вземеш пиши дали всичко е минало благополучно и аз да го поръчам от там. Моя го бях взел навремето от minideal.net , но вече не предлагат Асус за съжаление!

Asus Zenfone 5 - 2GB RAM, 16GB ROM , Dual SIM; ASUS ZenFone 2 ( ZE551ML ) 4GB RAM, 32GB ROM; Xiaomi mi 10t pro 5g  8GB RAM + 256GB ROM

 
Цитирай
#14

Снощи поръчах пак. Старата поръчка я отказах защото нямаше сив. В крайна сметка поръчах сребрист. Приятел и той е поръчал вчера втори за брат си. Баща му ползва такъв от ноември и няма ядове.

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#15

Аз се спрях на ASUS ZenFone 2 ( ZE551ML ) 4G Phablet 32GB ROM от този линк, но все още се чудя
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_606841.html

Asus Zenfone 5 - 2GB RAM, 16GB ROM , Dual SIM; ASUS ZenFone 2 ( ZE551ML ) 4GB RAM, 32GB ROM; Xiaomi mi 10t pro 5g  8GB RAM + 256GB ROM

 
Цитирай
#16

То добре, ама е голям колкото Асус Макс, за тва взех Пегасус (макс) 3. Размерът му е колкото на моя Г4. Това ме устройва.

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#17

Колега и мен ме интересува дали всичко е както трябва, защото на тая ниска цена е направо някаква магия

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#18

Няма магия. Мой приятел поръча два. Единият дойде миналата седмица за брат му, другият го ползва баща му от миналия ноември. Всъщност аз препоръчах и телефона и магазина, защото съм поръчвал от тях три асуса макс. За сега всички са доволни. Още чакам моя, нещо се позабави, неговия дойде за 9 дена...

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#19

От линка по горе ли, колко ти излезе

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#20

Ами 250 лв. дано не ме дръннат с ддс. До сега не се е случвало, но все пак...

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#21

Мен и да ме дръннат пак ще е ок, щото в българия е 399 лева

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#22

Освен това тук не е 3 ГБ рам...

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#23

Ааа процесора му неставал за игри.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#24

Това не ме влече. Виж в тубата има тестове как се справя с игрите. Аз го вземам за резервен телефон. Ако искаш игри без насичане ще трябва повечко пари да заделиш...

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#25

Това прая

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)