Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте,

 Тази тема ще е да обсъдим "новият" модел на компанията и накъде според вас ще върви в бъдеще.

Етоя и моето мнение за Oneplus 3T - > https://oneplus.net/bg/3t/specs vs. https://oneplus.net/bg/3/specs

Процесор - 200мхз повече. Разлика никва няма да се забележе според мен дори в далечен план.

Камера - Предна камера 16мп, но с 1 микрон големина. На обикновената тройка е 8 с 1.4 микрона. Т.е новата камера отпред е с два пъти повече мп, но самите те са по-малки.
Ще е малко по-добре в детайлността и толкоз, вероятно заради по-малките пиксели ще е по-зле на тъмно. Задната камера е абсолютно същата като на 3та

Дисплей - Абсолютно същият

Дизайн - Тъмната версия е наистина тъмна отзад сега,аз не бих си взел черен метален телефон, Драскотините ще се видят много скоро. Други разлики няма. Интересното е че въпреки по-голямата батерия и по-голяма предна камера тежестта е абсолютно същата.

Батерия - Това според мен е единственият наистина плюс на новата версия на 3та. тези +400ма може би ще докарат още около час време на екран ( SOT )

Памет - Ок, има 128гб. версия, но тя изглежда няма да е с 80 лв. по-скъпа. Вероятно с 180 повече от 3та. Няма лошо от повече памет, но смятам, че дори и да имате много и големи игри, да свалите няколко филма за гледане, дори и десетки програми. 64 гб ще ви стигнат.на 1та като бях с толкова пак ми недостигаха чак след 2 години ползване и стотици снимки и то като сложа няколко епизода от някой сериал. За някои хора ще си заслужава допълнителните пари, за повечето едва ли.

Рам - Същата 6гб

Аз не съм ядосан, че пуснаха толкова скоро нова версия. Според мен наистина безмислено, но поне така виждаме, че слушат потребителите си с увеличаването на Батерията и подобряване на предната камера. Което ни показва, че вървят по правилен път към 4та. 
Не е и лошо бизнес решение от тяхна страна според мен, тъй като ако преди от 2та на 3та може да не са искали да преминат много хора, но сега повечето потребители на 2та ще минат на 3Т. Ако този риск им се отплати ще пуснат и 4Т, който пък от своят страна ще привлече повечето от потребителите на 3та, които едва ли ще минат на 4та.

НАЙ-ДОБРОТО Е че всички нови ъпдейти за 3Т ще идват веднага и за 3.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Аксесоари
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)