Анкета: Минахте ли на Халва 7.0 - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, Global dev
28.95%
11
28.95%
Да, China dev
5.26%
2
5.26%
Да, седмичен xiaomi.eu
15.79%
6
15.79%
Да, стабилен xiaomi.eu
7.89%
3
7.89%
Да, къстъм (CM, Mokee, Lineage....)
5.26%
2
5.26%
Да, не ми хареса и се върнах на 6.0
2.63%
1
2.63%
Не. Не смятам че е достатъчно стабилна
2.63%
1
2.63%
Не, чакам официална версия
18.42%
7
18.42%
Не. Не знам как/Страх ме е
0%
0
0%
Не ползвам Ми 5
13.16%
5
13.16%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид 7 за Ми 5
#26

Кой ром пробваш?

Аз xiaomi.eu го инсталирах през ZCX Recovery с wipe на data, cache, dalvik
И след инсталацията вече бях с 3.0.2-3
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-12-10, 21:25:28)suffer написа:  Кой ром пробваш?

Аз xiaomi.eu го инсталирах през ZCX Recovery с wipe на data, cache, dalvik
И след инсталацията вече бях с 3.0.2-3

С 6.11.10 глобал бета съм и искам да сложа 6.12.8 глобал бета....пробвах и с ZCX но не можах да се оправя с паролата и го затрих че ме изнерви.

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай
#28

Zcx не иска парола, даже идеята да ГО направят е да се прескочи тая простотия, според мен ти така и не си се прежалил да уайпнеш data дяла, и също така не си тествал да инсталираш упдейта през ъпдейтъра.
Като ти иска парола удряш един ресет и вече не иска
Цитирай
#29

(2016-12-10, 21:56:35)suffer написа:  Zcx не иска парола, даже идеята да ГО направят е да се прескочи тая простотия, според мен ти така и не си се прежалил да уайпнеш data дяла, и също така не си тествал да инсталираш упдейта през ъпдейтъра.
Като ти иска парола удряш един ресет и вече не иска

Пробвах с dalvik/art/data и само с dalvik/art,през ъпдейтъра ми казва че това е бета версия и аз не съм бета тестер....за ZCX знам че след като затрия всичко няма да иска парола но реших че резултата пак ще е буутлуп защото според мен на теория няма значение дали флашвам с twrp или ZCX...за да се получи трябва да уайпна систем за да флашна на чисто.

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай
#30

Когато флашваш xiaomi.eu Rom не се трие Системата, но при official може би трябва да се изтрие. А вариант е да сложиш китайския дев за база и върху него да слагаш глобалния....


Както и да е. Все в един момент ще дойде и за тези, които са с 6.11.10 официален ъпдейт до 7.0
Цитирай
#31

(2016-12-10, 22:19:54)suffer написа:  Когато флашваш xiaomi.eu Rom не се трие Системата, но при official може би трябва да се изтрие. А вариант е да сложиш китайския дев за база и върху него да слагаш глобалния....


Както и да е. Все в един момент ще дойде и за тези, които са с 6.11.10  официален ъпдейт до 7.0

И на мен ми мина през акъла да ползвам китайскиа за база ама...ще е утре стига нерви за днес Big Grin.

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай
#32

Да, поне има фастбуут

Но аз поне не успях да се справя с първата версия 6.11.23
На някакъв xbl хвърляше грешка...
Цитирай
#33

От вчера съм с 6.12.8. За сега никакви проблеми. Батерията е като на 6.11.23. Не съм забелязъл бъгове все още. След около 17 часа леко ползване (около 30мин говорене, вкл. дата и интернет и около 30мин интернет) съм на около 75%.

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

Цитирай
#34

И аз от два дена съм с 6.12.8 и съм много доволен и от батерията и от работата на телефона. Вчера направих 4 часа екран и имах още 20% батерия, което за мен си е малък рекорд. Халвата върви доста мазно общо взето съм доволен за сега.
Цитирай
#35

Вече има и 6.12.15 - сложих го (xiaomi.eu)
Цитирай
#36

Колеги, мислите ли, че скоро може да има Глобъл Стейбъл базиран на Нуга?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#37

Хаха не бях проверил чакам си известие, а то. Тегля го:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#38

@Anastasia123 - global dev Първо.
А той още не е излезнал от алфата.
Така че ... или се мяташ на xiaomi.еu (което реално няма кой знае какви разлики, но все пак обичам да тествам новите неща) или чакаш малко да пуснат официалната бета
Цитирай
#39

Някой с 6.12.15 как е хавата Big Grin

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай
#40

Работи Wink
Цитирай
#41

Работи ама харчи и батерия Wink в това отношение 6.12.8 беше по-добре.
Цитирай
#42

Може и да си прав, но не е минало достатъчно време, че да улегне рома.

И.. Бета е. Трябва да сме наясно, че нещо може да не е ок

Без пълен заряд пак прави 5 и половина часа часа екран от 15-16 часа ползване....


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#43

Между другото сега четях в QQ пишат, че ако се опиташ да руутнеш с по-стара версия на super user се губи имей на втората карта така, че внимавайте(по принцип това си е известен бъг отдавна, но все пак).
Цитирай
#44

AЗ първо Root-нах със вградения 2.78 stable, което доведе до цялостна загуба на мрежа.
След ънруут се оправи.
Сега руутвам с 2.78 SR5 всичко е наред, но си имам и бекъп на дяловете, който правих за kyosev Smile
Цитирай
#45

Аз нещо не мога да руутна уж рутвам но като буутне и нямам супер су,свалям го от маркета и ми дава грешка и не се инсталира....пробвам с rs5.

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай
#46

Опиши с какво си и какво точно правиш
Цитирай
#47

6.12.8 global beta с ZCX recovery...флашвам през рековери както обикновенно.

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай
#48

Ето това е проблемът. Трябва да сложиш recovery-то от пост 1.

Можеш през zcx да го инсталираш и след това би трябвало да мине root-a



Допълнение за 6.12.15 xiaomi.eu
7-8 часа тест с почти нон-стоп ползване е = на ~7 часа екран.
Игрите са clash of clans, Sniper 3d и minion rush + стоков браузър, Телеграм, Messenger


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#49

Дали ще има пак ъпдейт през ъпдейтъра за 6.11.10 Дев ром?
Цитирай
#50

Трябва да има, но не се знае дали ще изтече нещо ново  преди да го пуснат за общ достъп като китайския.

Намеря ли линкове веднага ще ги споделя
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)