Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Garmin Street Pilot
#1

Здравейте, питането ми е следното : Обновил съм картите в папка ,, Garmin - map,, за 2016 г. а какво правим с картите в папка ,,System,, които са gmapbmap ,gmapsupp.img, gmapsupp,gmaptz а те са примерно за 2014 г. Трябва ли да се обновят и те, и ако е така как да се направи ? Ако има някакво значение за инфо , навигацията е във картата памет т.е външната  Sad
Цитирай
Аксесоари
#2

Има тема специално за тази навигация: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=62714

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3
Sad 

Темата съм я чел, и структурата на папките съм прегледал, но нещо не ми става ясно.Тези карти в папка ,,System,, същите ли са като в папка ,, Map,, или трябва да им се сложи само едно ,,img ,, след тях или какво ? Що е тема за Гармина , в този и други форуми съм изчел и не мога да намеря отговор. Или аз съм малоумник, или не е обяснено. Извинявам се предварително ! Благодарско ... Sad
Цитирай
#4

Колега, не знам какво си чел, но определено нищо не си разбрал.
В папка System картата наименована като gmapbmap е базовата карта на Garmin. Другата карта е gmapsupp.img, която не знам коя е, но може да си я провериш от настройки карта. Вероятно е европейската. Другите 2 файла са отключващите файлове, които са за картата gmapsupp. След като си обновил картите в папка Map, явно само те са ти нужни и в папка System може да си оставиш само базовата карта, която е наречена gmapbmap.

Send from my Xperia XZ using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)