Анкета: Кои приложения и компоненти са ви сред първите хабящи най-много батерия? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Google Services
13.25%
11
13.25%
Facebook + Messenger
25.30%
21
25.30%
Viber
2.41%
2
2.41%
Дисплей
44.58%
37
44.58%
Браузър
3.61%
3
3.61%
Игра която играем (кажете коя)
8.43%
7
8.43%
Друго ...
2.41%
2
2.41%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кои приложения и компоненти са ви сред първите хабящи най-много б?
#1

   AndroidBG ви пита...


"Кои приложения и компоненти са ви сред първите хабящи най-много батерия?"


[Изображение: Battery-cunsuming-apps1.png]



С участието си в Анкетата заявявате, че сте запознати с правилата за участие в Анкетите!
Аксесоари
#2

Google Services

Доскоро на първо място винаги ми е бил дисплея или неактивния режим. От около 2-3 седмици обаче начело е Google Services и не разбирам каква е причината. Ползвам си телефона по един и същи начин в последните няколко години.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#3

Винаги дисплей ми е на първо място.
Втори ми е браузъра Chrome.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#4

Дисплея е ми е на първо място,на второ е instagram

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
#5

Дисплей на първо място, Facebook (версията без месинджър) на второ, режим на готовност на трето. Google Services въобще не присъства в менюто на батерията. Принудително спиране на всички приложения, които не се ползват много често. Другите, които въобще не се ползват се деактивират.

#TeamPixel
#6

Дисплей на първо място, но често се измества от EvilBane която е почти винаги на второ. Тоест играта ми хаби най - много Wink
#7

"Кои приложения са ви сред първите хабящи най много батерия?" ... и дисплея е приложение?
#8

Първо ми е режим готовност и след това екран

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#9

Дисплей,вайбар и режим готовност са първите 3

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

#10
Wink 

"Приложението" дисплей ми е консумирало 10% от заряда. Всичко друго е по-малко.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
#11

Винаги са фейсбук и месинджър, дори да не ги ползвам цял ден. Гугъл сървис е на трето място.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
#12

На първо място си е винаги дисплей при мен.Google Services дори не го виждам.На второ ми е Android OS.На последно се нарежда Facebook и Mobile standby.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
#13

Винаги на 1во място ми е бил фейсбука и месинждъра му.Откакто ги махнах се видях с батерия.Следват дисплея и Хрома

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

HTC Desire S + Samsung Galaxy S3 Neo
#14

Това са моите показатели.

       

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
#15

На първо място ми е Ingress. Явно играя доста  Rock

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


#16

Екранът! Хром, ползвам го постоянно, google services, инстаграм, уотсап, редуват се според това кое съм използвала в деня най-много
Откакто деинсталирах фейсбук и много рядко се логвам в месинджъра, телефонът ми държи мноого повече
#17

Сафари
Дисплей
Фейбук Месинджър


Sent from my iPhone using Tapatalk

LG G2 16GB
#18

Google Services, не знам какво толкова прави. След това е Clash Royale.

Lenovo P70 + MIUI 9
#19

Ingress, Facebook, Mesenger
#20

facebook, mesenger, GOOGLE PLAY STORE
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)