Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за телефона
#1

Здравейте искам да попитам ще си взимам телефон и се спрях на този интересуваме как е процесора как снима другото е ясно че е добре
Цитирай
Аксесоари
#2

Мога да дам мнение за Z5 compact, имам го от януари месец тази година. Не си писал какъв точно телефон те интересува.
Цитирай
#3

При натоварване грее като всеки процесор - игри, някои навигационни приложения, снимане на 4К видео
При нормална употреба не топли
Камерата е от най-добрите слагани в телефон
Цитирай
#4

Може ли някаква снимка и не знам compact ли е по хубава
Цитирай
#5

[Изображение: DSC_0572.jpg]
Цитирай
#6

   

Samsung a40
Цитирай
#7

Снимката не е от компакта, от z5 e, но забележи как без да искам съм хванал онази птица и дори да увеличиш се вижда ясно. Smile
https://www.dropbox.com/s/bdx38s7qiec5ts...5.JPG?dl=0
Цитирай
#8

Моя грее от гугълската навигация. При нормална употреба имам над 5 часа екран. Камерата е много, много добра за телефон. Суперавтоматичния режим е оптимизиран и с него също стават отлични снимки.

Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#9

Добре разбрах хубаво снима ами процесора как е зъбивали защото съм с самсунг s4   с по голяма чистота
Цитирай
#10

Не е моя работа, ама ти на училище ходил ли си?

...не, не забива
Цитирай
#11

(2016-11-17, 10:48:08)Telesen написа:  Добре разбрах хубаво снима ами процесора как е зъбивали защото съм с самсунг s4   с по голяма чистота

Изобщо не може да има сравнение между двата телефона. Z5 превъзхожда S4 в пъти. Процесор няма как да забива, прави го софтуера, а този на Z5 е многократно по-лек от TW на S4. Гледаш една единствена честота, но не виждаш различните поколения на ядрата.

Galaxy S4 - Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A15 & 4x1.2 GHz Cortex-A7)

Xperia Z5 - Octa-core (4x1.5 GHz Cortex-A53 & 4x2.0 GHz Cortex-A57)

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#12

Разбрах
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)