Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с ъпдейт до 7.0 бета
#1

Здравейте колеги, от скоро съм с хюауей П9 
Искам да ъпдейтна до 7.0 но не мога, свалих ъпдейта и на сд картата и на телефона в рекавъри мвнюто ми няма опция ъпдейт фром сд кард има само формат и рестарт, с клавишната комбинация, когато дам ъпгрейд софтуер ми дава че няма ъпдейт файл на картата, някакви идеи ???

Samsung Galaxy NOTE II Titanium Gray (Android 4.1.2 Jelly Bean  Revolution HD ROM v.15 ROOTED)
Цитирай
Аксесоари
#2

От къде и как го свали?
Разархивира ли го веднъж?
Цитирай
#3

Не съм го разархивирал, от темата в XDA го свалих

Samsung Galaxy NOTE II Titanium Gray (Android 4.1.2 Jelly Bean  Revolution HD ROM v.15 ROOTED)
Цитирай
#4

Трябва да се разархивира веднъж,затова не го разпознава
Цитирай
#5

Пак не става Sad

Samsung Galaxy NOTE II Titanium Gray (Android 4.1.2 Jelly Bean  Revolution HD ROM v.15 ROOTED)
Цитирай
#6

UPDATE.APP се поставя в папка dload
Цитирай
#7

Мерси много но не ми харесва, как да се върна на сток? Без да си загубя аповете и т.н

Samsung Galaxy NOTE II Titanium Gray (Android 4.1.2 Jelly Bean  Revolution HD ROM v.15 ROOTED)
Цитирай
#8

http://consumer.huawei.com/bg/support/do.../index.htm
Цитирай
#9

Как, да го и инсталирам

Samsung Galaxy NOTE II Titanium Gray (Android 4.1.2 Jelly Bean  Revolution HD ROM v.15 ROOTED)
Цитирай
#10

Ако телефона няма root процедурата е следната:
           
1. Сваляш ъпдейта на компютъра.
2. Разархивираш.
3. Създаваш папка "dload" в миро сд картата и копираш в нея само файла UPDATE.APP.
4. Изключваш телефона и поставяш картата.
5. Включваш телефона.
6. Отиваш на ъпдейтер на телефона и кликаш на Локален ъпдейт.
Това е.  Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#11

Как се ходи в този ъпдейтър

Samsung Galaxy NOTE II Titanium Gray (Android 4.1.2 Jelly Bean  Revolution HD ROM v.15 ROOTED)
Цитирай
#12

Настройки - Актуализатор - Меню - Локален ъпдейт.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#13

Някой добър колега, да го е свалил да ми даде линк линк от дроп бокс, че нещо нета ми е леш и не мига да го сваля Sad

Samsung Galaxy NOTE II Titanium Gray (Android 4.1.2 Jelly Bean  Revolution HD ROM v.15 ROOTED)
Цитирай
#14

При мен стига до 37% и изписва "software update failed". Освен това в менюто на ъпдейтъра няма опция "local update". С Eva-l09c432b182 съм. Някой може ли да помогне?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)