Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сензорни бутони
#1

Някой да знае как мога да направя така, че сензорните бутони да са постоянно изключени, т.е. да не светят? Преди бях със S4 Mini и имаше такава опция в настройките, но сега не намирам такава и ме подлудяват.
Цитирай
Аксесоари
#2

https://play.google.com/store/apps/detai...tonlights2

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#3

Благодаря! Принципно избягвах подобни приложения, тъй като се опасявам какво още може да свършат в телефона, но това не поиска никакви разрешения, даже след деинсталиране настройката се запази.
Цитирай
#4

Smile
Цитат: даже след деинсталиране настройката се запази.

Колега това не те ли притеснява?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#5

Да рестартира и тогава да види дали ще се запази настройката.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#6

(2016-11-20, 15:52:31)felipe написа:  Smile

Колега това не те ли притеснява?

Даже ме радваше, тъй като си съчиних, че е променило нещо скрито за нас и няма нужда повече от приложението. Това обаче беше до преди около 5 минути, когато увеличих ръчно яркостта и бутоните светнаха. Big Grin
Цитирай
#7

Предпочитам да не създавам нова тема, затова пиша тук. Някой да си има идея как да махна „Предпочитани“ от „Телефон“?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#8

Няма как освен с друг дайлър.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#9

Би трябвало да може да се махнат! Когато си отворил "Предпочитани", както е на скрийншота, горе в дясно на "Още" трябва да имаш "Махане на често използвани контакти"!

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#10

Ще се махнат контактите , но таба Предпочитани ще остане.
Цитирай
#11

Дам, точно това става.
Другото нещо, което ми прави лошо впечатление е, че можеш да настроиш персонализиран тон на звънене и вибрация за всеки контакт при входящо повикване от него, но не и да ги изключиш. Е, можеш да си направиш *.mp3 файл без звук, да го смъкнеш на телефона и да го сложиш на въпросния човек, но не можеш да деактивираш вибрацията за него.
Цитирай
#12

Може ето >>



Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#13

Той иска да спре звъненето и вибрацията за даден контакт. Току-що и аз ги гледах опциите и няма такава за изключване на звука, нито такава за изключване на вибрацията. Тихата мп3-ка е хитро решение обаче. Smile

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#14

При мен незнайно защо не светят бутоните как мога да ги направя да светят (освен с посоченото приложение) или имам повредав телефона.

Samsung Galaxy Note 3 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S10
Цитирай
#15

(2016-12-18, 00:14:16)eXb0y написа:  При мен незнайно защо не светят бутоните как мога да ги направя да светят (освен с посоченото приложение) или имам повредав телефона.
Да не си пуснал " пестенето на енергия " ???

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай
#16

Не, мислех си че може да са се прецакали но си свалих по-горе посоченото прилойение и тръгнаха нямам идея как са спрели да работят

Samsung Galaxy Note 3 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)